Skocz do zawartości
bartezjusz

DZIK OSZOŁOM -TYM RAZEM 3,2GHZ!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wydaje mi sie ze nie mozna spekulowac jakie to oznaczenie, bo:

- jak wyjdzie AXP4200 to wydaje mi sie ze bedzei na innym jądrze (a co za tym idzie z inną liczbą tranzystorów).

- panowie z AMD doładują mu pwnie duzo wiencaj cache'u L2 tak samo jak sprawa wyglądalea z Throughbred i Bartonami (były dla proce o tym samym oznaczeniu i różnych częstotliwosciach).

Wiec jezeli ten proc miałby 512kb cache'u (Bartonik)to jeszcze istaniałaby szansa no dokładne oszzacowanie oznaczenia ale tym czasen przeciez to stary, dobry AXP 1700+ stepping B0.

Przekombinowałeś... Właśnie dlatego, że jest to AXP 1700+ stepping B0 częstotliwość 3.2GHz odpowiada oznaczeniu XP4200+.http://www.ocinside.de/html/workshop/p_rating.html

To może byc jeszcze zależne od fsb

No wlasnie jest jeszcze 3 sprawa ... fsb. przeciez nie mozna mówic ze AXP1700+ jest podkręcony na wicej niz 2800+ bo przeciez 3000+ i wyzej są na innym fsb, rdzeniu itd.

 

W tym przypadku mozna jedynie mówic o Mhz'ach. Poz tym tan link który podales nie jest zaktualizowany pod kątem nowych rdzeni, fsb, i cache'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo SUPER DZIKI DZIK :lol: :mrgreen:

 

Dołączona grafika

 

Mój dzik :bij: wszytkie dziki :mrgreen:

 

To jest AMD ATHLON XP 4700+

Dawaj tego dzika dzika na allegro zabaczymy za ile pujdzie 10 000 to cena startowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory tamten dzik był niedopracowany  :lol: 

Ten juz jest :mrgreen:

 

Dołączona grafika

 

To jest prawdziwy dzik nad dzikami 5000+ kto go wystawi na allegro ??

stary ile za niego chcesz ;) :?: :?: :?:

lec z tym szybko na allegro zanim cie jakis forumowicz nieubiegnie ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20zł Dołączona grafika

 

a co sądzicie o mojim oszołomie i to wszystko na miedzianym coolerku za

Mój lepszy jest ma 1024 keszu i do tego jeszcze ma instrukce SSE2 robimy benchmarki i porównujemy :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory tamten dzik był niedopracowany  :lol: 

Ten juz jest :mrgreen:

 

Dołączona grafika

 

To jest prawdziwy dzik nad dzikami 5000+ kto go wystawi na allegro ??

stary ile za niego chcesz ;) :?: :?: :?:

lec z tym szybko na allegro zanim cie jakis forumowicz nieubiegnie ;) :P

Ja skromnie tylko 200 000 PLN za niego che :lol: :lol: :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P i T będziesz jeszcze musiał mi dopłacić za tego aluminiowego coolerka z wentylem i za zasilacz 200W od codegena na innym tyle nie wkręcisz :-) tylko na tym sprzęce. A to szczegóły zasilacz za 20 zł za cooler i 30 za zasiłke. Daje 101 % statysfakcji testowany na vcore 1,5v w prime 95 ponad 2 tygodnie - zero błędów temp nie przekroczyła 50°C :lol: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P i T będziesz jeszcze musiał mi dopłacić za tego aluminiowego coolerka z wentylem i za zasilacz 200W od codegena na innym tyle nie wkręcisz :-) tylko na tym sprzęce. A to szczegóły zasilacz za 20 zł za cooler i 30 za zasiłke. Daje 101 % statysfakcji testowany na vcore 1,5v w prime 95 ponad 2 tygodnie - zero błędów temp nie przekroczyła 50°C  :lol: :mrgreen:

dołącz copershima to temp spadnie o 7 stopni i bede w pełni zadowolony.dostaniesz pozytywa. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P i T będziesz jeszcze musiał mi dopłacić za tego aluminiowego coolerka z wentylem i za zasilacz 200W od codegena na innym tyle nie wkręcisz :-) tylko na tym sprzęce. A to szczegóły zasilacz za 20 zł za cooler i 30 za zasiłke. Daje 101 % statysfakcji testowany na vcore 1,5v w prime 95 ponad 2 tygodnie - zero błędów temp nie przekroczyła 50°C  :lol: :mrgreen:

dołącz copershima to temp spadnie o 7 stopni i bede w pełni zadowolony.dostaniesz pozytywa. :wink:

Spoko, nie ma problemu ale dopłacasz 20 zeta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek a dasz gwarancje prawna??? bo jak nie to ja nie kupie. :lol:

No jasne :lol: Ale jak już załacisz to będe miał tyle kasy ze będzie mnie stać na najlepszych adwokatów :D.

 

P.S. Może wątek przenieść na oślą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1,5V co to za proc ja swojego trzymam na 0,5V bo na o,4 chodził nie stabilnie i nie musze go chłodzić :D

Ty to masz syf bo cache L2 nie chodzą z pełnym zegarem procka pozatym coś krecisz bo mówiłeś ze zrobiłeś to na miedzianym coolerku za 20 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile w 3d marku ? :mrgreen:

Nowy rekord 90 000 an Radeonie 9800 PRO

phi ja slyszalem ze jakis japonczyk przekroczyl milion smarkow i to na GF2mx takze ty chyba masz cos ze sterownikami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...