Skocz do zawartości
Bampu

Sprzęt do streamingu - zakup procesora ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Podczas gry w Counter-Strike: GO mam okolo 300 fps +- 20 fps ( wszystkie detale na low oraz Synch. Pion. OFF )
Podczas włączenia streamingu :
OBS - Open Broadcast Software( skonfigurowany pod słabszy sprzęt - wygooglowane )  (Twitch.tv) 

Fpsy spadają do około 100 przy czym są duże skoki w granicach 60 - 140 fps.

 

Pytanie brzmi co jest powodem takiego spadku fpsów ? Co może być wąskim gardłem w tej sytuacji ?

Czy należy wymienić któryś z podzespołów ?

 

 

 

poniżej mój sprzęt:

 

 

Karta graficzna PCI-E ASUS Radeon R7 260X2048MB128bitDirectCu II 
 
Dysk SSD Crucial 120GB2,5'' SATASSD M500 7mm
 
Dysk twardySATAIII WD 500GB7200obr. 16MBBLUE
 
Zasilacz komputerowy SilentiumPC 500WDeus G1 80Plus Bronze
 
Procesor Core i5 (1150) Intel i5-4440 3.10GHz6MBBOX 
 
Płyta główna Socket 1150 ASRock H81M-DGSR2.0 (H81 PCI-EDDR3)
 
Pamięć DDRAM3 GoodRam 4096MB1333MHzCL9
 
 
 
 
 

 

Będę wdzięczny za rady.

 

Pozdrawiam

Konrad

Edytowane przez Bampu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie jestem do końca pewien ale możliwe że to wina RAMu 4MB to chyba za mało + 1333MHz też jest słabym wynikiem jak na obecne czasy.
Jeśli chcesz niżej podam link do nowych pasują do twojej płyty głównej są w jednej kości 8GB 1600MHz wiec w przyszłości możesz dokupic drugą kośc jeśli będziesz potrzebował 16GB, a jeśli postanowisz zmienic płytę główną da rade je podkręcic. Jeśli to dla ciebie za duża inwestycja możesz poszukac używek na allegro o podobnej specyfikacji tylko z opóźnieniami CL9 powinny byc tanie.

 

http://www.morele.net/pamiec-crucial-ballistix-tactical-8gb-1600-cl8-blt8g3d1608dt1tx0ceu-552732/#div4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...