Skocz do zawartości
Ruido

Polanie II

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mi szczena opadla.

Podobno chca w grze zrobic RTS i RPG. Tylko zeby nie zjebali.. bo jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego :(

Wyglonda to jak połączenie Herosów z WarCraftem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie Polan I? Tam to byla grafika. Pixel pixela pixelem poganial ale sie w to gralo :)

Ale sama gra była cieniutka. Taka sam jak wszystkie RTS. W dzisiejszych casach RTSy stoją w miejscu. Karzdy kolejny jest taki sam tylko z inną grafiką i innymi jednostkami. Mogli by jakieś innowacje wprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, bede wiedziel cos wiecej o tej produkcji, bo dostalem sie do beta testow :D

Jak tylko sciagne (co narazie graniczy z cudem) to wrzuce kilka screenow i napisze kilka zdan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie powiem tyle ze gra ma w sobie RPG i RTS. Gralem tylko troche w RPG i powiem ze zapowiada sie niezle :-)

Tutaj kilka screenow z RPG i ogolnie z menu.

Co moge powiedziec o grze, narazie krotko gralem ale wrazenia sa pozytywne. Swiat sie caly rusza i widac ze zyje. Animacja postaci jest na przyzwoitym poziomie, nie jest tak plynna jak w warcrafcie, ale tez nie ma za bardzo do czego sie przyczepic. Grafika - jak widac. Jednym sie podobac moze innym nie musi. Mi sie podoba :). Fabule poznalem pobieznie wiec sie nie wypowiadam :)

O RTS napisze cos jutro.

Zdziwilo mnie ze ta beta jest bardzo dobrze dopracowana. Testy trwaja 2 dni a bazie widnieje tylko 6 bugow i to bardzo niegroznych.

To na razie tyle - jestem pod wrazeniem profesjonalizmu :D

 

BTW gra na zachodzie bedzie sie nazywala Knight Shift i bedzie sie nieco roznic od wydanych na polskim rynku POLAN 2 ze wzgledu na historie naszego pieknego kraju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze to chyba jest odwrotnie, KnightShift to zachodnia gra a w Polsce bedzie wydana pod tytulem Polanie II. Ot, poprostu lokalizacja. Tak przynajmniej czytalem kilka miechow temu. Oryginalni w pelni polscy Polanie II mieli bazowac na enginie Earth 2150/Moon Project/WW3 Black Gold. Ktos zdementuje moje wiadomosci?

 

P.S. Na pierwszy rzut oka screeny wygladaja jak poprawiony Black Gold, czyz nie?

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...