Skocz do zawartości
mattis21

Płyta główna i procek do karty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, udało mi się kupić ostatnio używaną kartę radeona r9 270, a konkretnie to tą http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270-2gb-gddr5-256-bit-hdmi-2xdvi-dp-r9-270-gaming-2g-599531/.
Nie chce jej wsadzać do obecnej płyty i procka, bo tylko moc będzie ograniczona. Co do procka to zamierzam kupić intela intel i5 - 4460 jakiegoś używanego jak da radę, no i płytę główną. Przy czym pragnę zaznaczyć, że nie będę się bawił w podkręcanie procka czy karty, dlatego też płyta jakaś droga nie musi być.

Mój obecny sprzęt to:

- win 7 64 bity

- 8gb ram 1333 mhz goodram

- zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W

- płyta ASrock M3A77DE

- obudowa cooler master elite 370

- procesor AMD Athlon II X3 440

- karta graficzna geforce gainward 260 gtx 896mb

- dysk samsung hd502ij

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używane I5 4460 to będzie ciezko dostać , na allegro na obecną chwilę nie widzę używek .

 

To samo się tyczy I5 4590 - brak obecnie używek na allegro .

 

Jest jedna sztuka I5 4440 , aukcja z obecną ceną 609 zł .

 

Nówka I5 4460 to koszt 795 zł .

 

Co do płyty - zależy ile chcesz wydać .

 

Najtaniej to płyty na H81 np. MSI H81M-P33 za 169 zł lub Asus H81M-K za 185 zł .

 

Z droższych płyt to np. Gigabyty GA-B85M-D3H za 269 zł lub Asus B85M-G za 265 zł .

 

Ceny z morele.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupić płytę którą nazwałem temat z tej aukcji http://allegro.pl/asrock-z68-pro3-gen3-lga-1155-4-x-ddr3-fvat-i5294276923.html#tabsAnchori dlatego mam pytanie. Ktoś może kupował z tej aukcji płytę? Bo jakoś podejrzanie tania, oraz czy do ewentualnego podkręcania procesora będzie dobra? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...