Skocz do zawartości
Urus

Jaką wybrać poświetlaną klawiaturę jeśli nie K740?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad wyborem klawiatury z podświetlanymi klawiszami. W oko wpadła mi K740, ale w jednej z recenzji pojawiło się sformułowanie że słabo nadaje się dla graczy, i tyle. A trochę gram, zwłaszcza w takie gry jak WoT, WT i po zakupie nowego sprzętu w W3. Więc zależy mi na tym aby w grach sprawiała się dobrze.

Dlaczego niby K740  słabo nadaje się do grania?

 

A jeśli nie ta klawiatura to jaką możecie polecić? Od razu odpowiem że nie znam się na takich zagadnieniach jak "membranowa", "mechaniczna", itp. Od ośmiu lat używam laptopa Vostro 1700 i nie mam pojęcia o rodzaju klawiatury tam zastosowanej.

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wcześnie z rana nic nie polecę (potrzeba kawy), ale dodam od siebie, że K740 jest słaba do grania, gdyż w wielu FPS-ach nie podskoczysz w czasie sprintu (blokuje się przy W+Shift+Space).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wcześnie z rana nic nie polecę (potrzeba kawy), ale dodam od siebie, że K740 jest słaba do grania, gdyż w wielu FPS-ach nie podskoczysz w czasie sprintu (blokuje się przy W+Shift+Space).

A jak już wypijesz tą kawę to będziesz w stanie coś polecić? :D

 

 

Force K7 też jest dobrą klawiaturą, cicha, niski skok klawiszy, podświetlana. Miałem i polecam, trochę droższa bezprzewodowa wersja k740 to k800 (kombinacja shift w spacja działa) mam teraz i tez polecam.

 

Ok dzięki to zastanowię się na tą K800. Chyba że ktoś podrzuci jeszcze jakiś ciekawy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...