Skocz do zawartości
laprekuan

auto klasy B 40 k pln NOWE

Rekomendowane odpowiedzi

Miało być jak najbliżej tych idealnych 4 metrów. Wersja 5d ma 4,5 wliczając koło zapasowe.

:kijem:

 

Najpierw przejrzyj ofertę Allegro, ale się nie napalaj, bo słyszałem już jakieś historie o tym, że na Allegro jest inna cena, a na miejscu inna.

Potem odwiedź okoliczne SALONY (nie komisy!) i zobacz, co mają na placu w ramach przyjęcia w rozliczeniu od klientów. Bierz pod uwagę tylko auta krajowe, ze znaną historią.

 

inna w sensie pozytywnym czy negatywnym ? allegro wypluło głównie ople corsy :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prostsza propozycje.

Wyslij do WSZYSTKICH salonow danej marki VW, skody etc w okolicy emaila:

"Wysylam tego emaila do wszystkich salonow marki XXX w poblizu, szukam najlepszych ofert na auto w klasie B, B+, nowe jak i uzywane do X miesiecy, najlepsze oferty odwiedze osobiscie w celu zakupu. Moj budzet max to 40k zl"

I patrz jak handlowcy beda sie zabijac.

Ewentualnie mozesz uproscic i jednoczesnie kompletnie zamotac handlowcow pisza konkretniej i GWARANTUJE ze bedziesz miec rozeznanie.

"Wysylam tego emaila do wszystkich salonow marki XXX w poblizu, szukam najlepszych ofert na auto (NAZWA) z takim i takim wyposazeniem. Najlepsza oferte odwiedze w celu zakupu w tym tygodniu"

Sprawdzony sposob...

 

Tylko nie podawaj im informacji czy gotowka/karta czy kredyt/leasing. Czesto najwiecej zarabiaja na wszystkim tylko nie na samochodzie...

I Idz do salonu z kolega. I bron Cie panie boze nie podejmuj ZADNYCH decyzji, MARUDŹ. Kolega zebys przypadkiem nie s<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>lil sytuacji i nie powiedzial biore jak tylko wejdziesz do salonu.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna w sensie pozytywnym czy negatywnym ? allegro wypluło głównie ople corsy :P

W negatywnym - tzn ceny są wyższe.

Coś źle klikasz - mi tam pluje Focusami. ;]

Ja mam prostsza propozycje.

 

Wyslij do WSZYSTKICH salonow danej marki VW, skody etc w okolicy emaila:

(..)

Bezczelne. Może się udać wyrwać coś w dobrej cenie.

Zawsze też możesz iść do upatrzonego salonu osobiście, wybrać model z ceną powiedzmy 43k i marudzić, że "sąsiedzi" (salon innej marki) dają podobne auto z takim wyposażeniem za 39999 i dorzucają dywaniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klient placi, klient marudzi,  klient wymaga. [; Zadna bezczelnosc :P

Pytanie - Gdzie kupie rasowe skorzane rekawiczki do jazdy samochodem?

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi corsami to ja pisałem odnośnie do 40k nówka

nie patrzyłem jeszcze co wypluje w używkach , ale jesli miała by byćto używka to tak jak pisałem nie będę za niąpłacić 35-40k tylko dalej celuje w ten sement cors/fabi i fiest tylko po prostu taniej

Jak znalazles focusa za te 30 czy tam ile to ja wole fieste tylko ze jeszcze taniej ;p

Tak wiem, zakreciłem.

Stąd pytałem ile kosztuje 2-3 latek uzywany b+. No chyba ze focus 3 letni jest w cenie corsy/fiesty 3 letnich.

 

http://allegro.pl/samochody-osobowe-4029?a_text_i[1][0]=2014&a_text_i[1][1]=2016&a_text_i[4][1]=5&a_text_i[14][0]=82&a_text_i[14][1]=120&a_text_i_enabled[1][0]=1&a_text_i_enabled[4][0]=1&a_text_i_enabled[14][0]=1&buyNew=1&counters=1&p=2&price_enabled=1&price_to=40000

Edytowane przez laprekuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem odwiedź okoliczne SALONY ... Bierz pod uwagę tylko auta krajowe, ze znaną historią.

 

Słyszałem kiedyś o aucie z pewną historią, niewielkim przebiegiem itd. Starsze małżeństwo wymieniało na nowszy model. Auto pozostawione w rozliczeniu z parkingu dla klientów odjechało z nowym nabywcą na kierownicą. Nie stało ani chwili na placu ekspozycyjnym. Miało już nabywcę przez jego sprzedażą. Do tych co stoją na pacy trzeba podchodzić z taką samą rezerwą, jak do aut po komisach.

 

dziwi mnie totalnie strasznie negatywny stosunek twojej osoby :)

Dziwi mnie, że cię to dziwi.

 

niczym nikomu nei ublizylem w przeciwienstwie do mojego przedmowcy

Z przedmówcą piłem wódkę, z tobą nie mam ochoty. Myślę, że to wiele wyjaśnia ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezczelne. Może się udać wyrwać coś w dobrej cenie.

Zawsze też możesz iść do upatrzonego salonu osobiście, wybrać model z ceną powiedzmy 43k i marudzić, że "sąsiedzi" (salon innej marki) dają podobne auto z takim wyposażeniem za 39999 i dorzucają dywaniki.

Zadzwoniłem do jednego salonu w Poznaniu, mieli już tylko czarne i śrybrne.

Zadzwoniłem do drugiego w Poznaniu, mieli ciemnoszare, pan przysłał ofertę na maila.

Zadzwoniłem do salonu w Gorzowie, mieli ciemnoszare, zadzwoniłem a potem pojechałem tam bo było taniej niż w Poznaniu, zwłaszcza kiedy skłamałem że w Poznaniu mają w tej samej cenie różne tam dobroci typu hak, relingi i tak dalej.

 

Gdzie kupie rasowe skorzane rekawiczki do jazdy samochodem?

W sklepach Wittchen.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie agresywne ustawienia dajesz - stąd mało wyników.

 

1. Dla nowych:

- zejdź z mocą do 74KM (w końcu to tylko maluch)

- odznacz przebieg (większość i tak ma do 10-20km, a zresztą jak któryś miał większy, to pewnie skręcili) ;]

 

2. Dla używek nie ustawiaj ceny (tzn nie ustawiaj 25, tylko powiedzmy 35 - 5 na zapas) i popatrz, co wypluje - może trafi się auto, o którym nie pomyślałeś, w fajnym wypasie za akceptowalną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie agresywne ustawienia dajesz - stąd mało wyników.

 

1. Dla nowych:

- zejdź z mocą do 74KM (w końcu to tylko maluch)

- odznacz przebieg (większość i tak ma do 10-20km, a zresztą jak któryś miał większy, to pewnie skręcili) ;]

 

2. Dla używek nie ustawiaj ceny i popatrz, co wypluje - może trafi się auto, o którym nie pomyślałeś, w fajnym wypasie za akceptowalną cenę.

co do silnika to nie bardzo. wydaje mi się, że poniżej 80 kucy po prostu nie ma sensu schodzić. B+ to nie takie do końca małe. Tak samo uważam, że przy C poniżej 100KM tez sie nie powinno schodzic.

co do przebiegu dzięki za radę

co do uzywek wrzucilem 25 tys bo to 62% z 40 czyli wychodzi po tych 2-3 latach 38% taniej czyli chyba normalnie, bez extremów. Zerkne do 28 uwzględniając że sie moze uda stargowac do tych 26. Więcej za używke płacićw moim odczuciu nie ma sensu bo już sie zlbiżamy za mocno do nówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając używanej Corsy ok. 3 lat, stawiasz sobie bardzo trudne zadanie. Jest to ulubione auto, jak wspomniałem wcześniej rekinów handlu i finansów (wszelkiej maści przedstawiciele handlowi), WORDów a więc i eLek. Auto nie zestarzało się jeszcze na tyle, by ludzie ochoczo zmieniali je na nowszy model. Tu większe szanse na pojawianie się Fabii od cywilnych użytkowników. Poprzedni model był kontrowersyjnej urody, wierzę że jak ktoś nie ma co z kasą robić, zmieni kilkulatka na nową Fabię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zadanie na jutro:

Wpadnij do jakiegoś salonu i przejedź się czymś, co ma poniżej 80KM - np 75 czy 77, bo takie moce tam widziałem w tym zabaweczkach. Ustalanie sztywnego granicy xxKM nie ma za bardzo sensu, bo każdy model ma trochę inna wagę, inaczej zestopniowana skrzynię i inny przebieg momentu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do silnika to nie bardzo. wydaje mi się, że poniżej 80 kucy po prostu nie ma sensu schodzić. B+ to nie takie do końca małe. Tak samo uważam, że przy C poniżej 100KM tez sie nie powinno schodzic.

Zaraz, to klasa B... albo do miasta, albo na tor. Jeżeli na tor, to raczej szukałbym kompakta E36 318ti, jednak będzie jeździł lepiej i mniejsza strata, jak nie trafisz w apeks. Jeżeli do miasta, to jakoś tak jest dziwnie, że tak, jak ruszałem pierwszy ze świateł 170konnym BMW, tak pierwszy ruszam 64konnym polo SDI. Nie wiem, po co ludziom miejskie auta z silnikami 100+KM, jak jeżdżą nimi jak ostatnie p....dy. A na trasie każdy przedstawiciel handlowy Ci pokaże, że corsa jest najszybsza nawet z 1.2 twinportem.

 

Masz takie wymagania i problemy, że aż mam ochotę zmknąć ten temat.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając używanej Corsy ok. 3 lat, stawiasz sobie bardzo trudne zadanie. Jest to ulubione auto, jak wspomniałem wcześniej rekinów handlu i finansów (wszelkiej maści przedstawiciele handlowi), WORDów a więc i eLek. Auto nie zestarzało się jeszcze na tyle, by ludzie ochoczo zmieniali je na nowszy model. Tu większe szanse na pojawianie się Fabii od cywilnych użytkowników. Poprzedni model był kontrowersyjnej urody, wierzę że jak ktoś nie ma co z kasą robić, zmieni kilkulatka na nową Fabię.

Corsa wypluta byłą w nówkach a Alle. W używkach wypluło w zasadzie dużo innych samochodów. Ale dzięki za ostrzeżenie.

Fabia II czy ja wiem czy kontrowersyjna. OT taka zwyczajna. Hatchback z białym dachem całkiem fajnie wyglądał. Nowa fabia owszem ładniejsza.

Podobają mi się te ich nowe stylizacje szumnie nazwane Monte Carlo. Furka czerwona. Dach "czarny" i fele tez czarne. Kupić czerwoną furke, kupić folii carbonowej i na dachu przykleić + czarne kółka alu dokupić. Mogło by to wyglądać naprawdę fajnie :P

To może zadanie na jutro:

Wpadnij do jakiegoś salonu i przejedź się czymś, co ma poniżej 80KM - np 75 czy 77, bo takie moce tam widziałem w tym zabaweczkach. Ustalanie sztywnego granicy xxKM nie ma za bardzo sensu, bo każdy model ma trochę inna wagę, inaczej zestopniowana skrzynię i inny przebieg momentu.

OK

Edytowane przez laprekuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te ich nowe stylizacje szumnie nazwane Monte Carlo. Furka czerwona. Dach "czarny" i fele tez czarne. Kupić czerwoną furke, kupić folii carbonowej i na dachu przykleić + czarne kółka alu dokupić. Mogło by to wyglądać naprawdę fajnie :P

I masz budżet przekroczony niemal dwukrotnie, a to nadal tylko Fabia, z mulastym 1.0 MPI, awaryjnym 1.2 TSI albo trzycylindrową abominacją na ropę 1.4 TDI, która ma jeden plus - sama się ze śniegu otrzepuje. Wybór jak między dżumą, cholerą a tyfusem.

 

Proszę uprzejmie nie zamykać tego tematu. Nie pamiętam kiedy ostatnio mieliśmy tu tyle taniego ubawu. Bo przecież tu nie chodzi o to, żeby złapać króliczka, ale żeby go gonić, c'nie?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jason Statham :P

Zbrakło mi tam komentarza odnosnie plastików, obić, tapicerki etc.

Dziwne, na papierze Fiesta minimalnie dłuższa a wg tego filmu mniej miejsca wewnatrz i krótszy bagażnik.

Chociaż w fabii wyglądało to jakby fotel był bardziej do przodu wsunięty ( spisek) i kółeczka w wózku mocniej wkręcone [ nikczemny spiskek]

No cóż, do zweryfikowania :P


I masz budżet przekroczony niemal dwukrotnie, a to nadal tylko Fabia, z mulastym 1.0 MPI, awaryjnym 1.2 TSI albo trzycylindrową abominacją na ropę 1.4 TDI, która ma jeden plus - sama się ze śniegu otrzepuje. Wybór jak między dżumą, cholerą a tyfusem.

Proszę uprzejmie nie zamykać tego tematu. Nie pamiętam kiedy ostatnio mieliśmy tu tyle taniego ubawu. Bo przecież tu nie chodzi o to, żeby złapać króliczka, ale żeby go gonić, c'nie?

E, jakiego ubawu, o co ci chodzi ?

O monte carlo abstrachowałem jedynie, ze fajny pakiet stylizacyjny i to niekoniecznie akurat musi być na fabii...

Do zrobienia samemu.....

Edytowane przez laprekuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

burzysz siejak woda w kiblu

tyle sobi założyłem i nic ci do tego, nie pasuje ci formuła topiku to nie musisz sie w nim wypowiadać...

inwektywy sobie daruj człowieku

 

B+ ok 4 metry , takiego auta poszukuje. Nie potrzebuje malucha totalnego ani dużego. B+ ok 4m to idealny wymiar.

 

e: 5 drzwi rzecz jasna.

Inwektywy? Patrząc na to w jakim kierunku idziesz to traktuj to jako dobra radę.

Nie rozumiem dlaczego robisz z siebie attention whore przy tak prostej kwestii jak zakup auta.

Jest tu kilka tematów, gdzie userzy poszukiwali wozidła. Kilka postów wystarczyło by przerzucić się na fora danej marki i tam doczytać szczegółów.

Ty masz łatwiejszą sprawę, bo jak pisano tutaj kilkukrotnie wystarczy przejść się po salonach.

5 stron topicu nie zastąpi kontaktu z samochodem. Tu się nastawisz, a się okaże że za kółkiem coś ci nie pasuje (a to pozycja, a to fotele, a to widoczność itd itd)

No i na koniec już, nie spinaj się tak bo wybór masz praktycznie żaden i na pierwszej stronie wyczerpane zostały propozycje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, że każdy za kwotę jaką przeznacza na samochód oczekuje cudów, zejdź na ziemię... Ja też szukam/szukałem jakiegoś fajnego wozidła do 120k pln - nie ma nic co mnie interesuje, więc odpuszczam, nie s*** wyżej niż masz d***, więc weź z pocałowaniem ręki jakieś plasti-padło z pierwszej strony jeśli potrzebujesz i więcej nie marudź. Masz jeszcze 3 posty tutaj i temat zostanie zamknięty, bo merytoryka już się dawno skończyła a teraz nabijasz tylko bezsensownie posty.  

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...