Skocz do zawartości
lschabol

Wymiana Asrock p67 Pro3 (padła) nówka ta sama? czy uzywka np asus p8p67?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, padła mi płyta asrock p67 Pro3 - chodzi na niej proc 2500k 4.6 ghz i karta 970 gtx tez po oc 1470 mhz.

 

 

Wymienić na ta sama nowa jeszcze są dostępne (mały wybór 1155 w przedziale kolo 300zł) czy wziąć jakąś używkę np.

 

http://allegro.pl/asus-p8p67-rev-3-1-usb3-sata6gb-1155-ddr3-sfv-i4893178741.html

takiego asusa? czy lepiej sie nie babrać z używkami?

 

Nówki jeszcze można dorwać model gigusa Bedzie on dobry do oc cpu? : Gigabyte GA-Z68AP-D3

 

Pozdrawiam

Edytowane przez lschabol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ponad 3 stówy wydawać na wieloletniego leżaka to jest moim skromnym zdaniem lekka ekstrawagancja. Zamiast skorzystać z tej wymuszonej okazji i przejść na 1150 (płyta to taki sam koszt, a 2500k jak na razie za 500 daje się łatwo sprzedać, ale jak długo jeszcze), choć faktycznie trochę to pechowo wyszło, że "na chwilę" przed wejściem 1151.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła pomoc tutaj nie ma co (znaczy brak).. kupiłem tego asusa P8P67 REV 3.1 jestem zadowolony, oc bardzo dobre i stabilne proc i ram , płyta nowa ofoliowana. Bardzo dobra jakość płyty, asrock nie trzymał napiec na pci-expres i często mi wywalało z gier oraz przed zgonem, mialem problemem z rozruchem tak zwany zimny start, tera wszytko śmiga jak ta lala. Sterownik na stronie asusa od ethernet jest stary i zle działa z nowymi roterami, pobrac najnowszy z strony realtek.

Edytowane przez lschabol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba się to wypad. I skąd ci mamy wziąć płytę której nigdzie nie ma chyba z [gluteus maximus]. A całe te problemy to myślisz że co to każdy od tak codziennie się z takimi spotyka i na tyle elementów składowych komputera od razu wiadomo co jest z<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak chciałem sprzedać AsRocka P67 Pro3 pół roku temu to nikt nie chciał, a teraz jak są chętni to mnie nie ma w polsce. Jakby ktoś bardzo pilnie potrzebował to mam w/w AsRocka, który leży od roku w kartonie nieużywany, a zmieniłem go na MSI na Z77 tylko dlatego, że potrzebował coś do CrossFire.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...