Skocz do zawartości
MeHow

ZAKUP EPOX8RDA+ i 2x 256Twinmos 333 / 400 mhz - DORADZCIE

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Mam do was takie skromne pytanko :)

 

Zamierzam kupic sobie teraz epox 8rda+ i 2x 256 twinmosy. Co do tych twinmosow, to mam dylemat, czy kupowac 400mhz, czy 333mhz. Prosze o rade, ktore pamiatki wybrac przy czym zamierzam puscic swojego Antka na FSB powyzej 200.

A tak apropos :) czy to co wybieram to robie inteligentnie, czy nasuwa sie wam jakas inna alternatywa co do wyboru sprzetu (2x 256 pamiatki i mobo). Zamierzam przeznaczyc na upgrade kompa ok 900zl.

 

AHA BTW :) zapomnialem podac ceny podzespolow:

otoz

EPOX 8RDA+ - 455zl

Twinmos 256 333mhz - 173zl (2x 346zl)

Twinmos 256 400mzh - 205zl (2x 410zl)

 

Oczywiscie wezcie pod uwage tez parametr podkrecalnosci tych pamiatek :D :D :D - jaka seria, jesli tym nalezy sie sugerowac itp. itd.

 

Pozdr

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam do was takie skromne pytanko :)

 

Zamierzam kupic sobie teraz epox 8rda+ i 2x 256 twinmosy. Co do tych twinmosow, to mam dylemat, czy kupowac 400mhz, czy 333mhz. Prosze o rade, ktore pamiatki wybrac przy czym zamierzam puscic swojego Antka na FSB powyzej 200.

A tak apropos :) czy to co wybieram to robie inteligentnie, czy nasuwa sie wam jakas inna alternatywa co do wyboru sprzetu (2x 256 pamiatki i mobo). Zamierzam przeznaczyc na upgrade kompa ok 900zl.

 

AHA BTW :) zapomnialem podac ceny podzespolow:

otoz  

EPOX 8RDA+ - 455zl

Twinmos 256 333mhz - 173zl (2x 346zl)

Twinmos 256 400mzh - 205zl (2x 410zl)

 

Oczywiscie wezcie pod uwage tez parametr podkrecalnosci tych pamiatek :D :D :D - jaka seria, jesli tym nalezy sie sugerowac itp. itd.

 

Pozdr

MeHow

Mam NF7-S i TwinMoski - powiem tak: zmieniłem ostatnio TwinMosy na M-teck (DDR 333) na TwinMos na TwinMosach (?!) DDR400 i żałuję ... zmiana kosztowałą prawie 100PLN a i tak idą tak samo :( (no DDR333 215 DDR 400 218)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twinmosy na m-tcach i only ddr400 co do mobo to bierz ta z mostkami C1 :!: fsb 230 mhz murowane :) jesli to mozliwe sproboj zalatwic rev 2.0 a jesli nie to bierz 1.1 tez bedziesz zadowolony :D

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twinmosy na m-tcach i only ddr400 co do mobo to bierz ta z mostkami C1 :!: fsb 230 mhz murowane :) jesli to mozliwe sproboj zalatwic rev 2.0 a jesli nie to bierz 1.1 tez bedziesz zadowolony :D

pozdrav

Lagier

A jest już w sprzedaży rev.2.0 ? Dowiadywałem się w Komputroniku i o niczym takim jeszcze nie słyszeli... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twinmosy na m-tcach i only ddr400 co do mobo to bierz ta z mostkami C1 :!: fsb 230 mhz murowane :) jesli to mozliwe sproboj zalatwic rev 2.0 a jesli nie to bierz 1.1 tez bedziesz zadowolony :D

pozdrav

Lagier

A jest już w sprzedaży rev.2.0 ? Dowiadywałem się w Komputroniku i o niczym takim jeszcze nie słyszeli... :D

dlatego napisalem "jesli to mozliwe" moze gdzies by sie trafilo ze juz dostaniesz rev. 2.0 w sklepach internetowych narazie cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poeirm tak Jesli chodzi o płyte to sie nawet nie zastanawiaj tylko kupuj natomias jeśli chodzi o pamieci to polecam TwinMos 2x256mb 333MHZ Na kosciach M.Tech Kręcą sie rewelacyjnie w dualu bez problemu ida na 210fsb efektywne 420mhz przy cl-2-3-3-6 napiecie 2,63 polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TMOSY na MTECACH (333) i ida spokojnie na 205 synchro z prockiem w trubie DUAL... Nie warto inwestowac w 400 bo i tak duzo wiecej z nich nie wycisniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TMOSY na MTECACH (333) i ida spokojnie na 205 synchro z prockiem w trubie DUAL... Nie warto inwestowac w 400 bo i tak duzo wiecej z nich nie wycisniesz

tutaj tez racja na ddr400 moze polecialbys na 220 sync w sumie kuszaca propozycja tylko pytanie czy warta swojej ceny :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...