Skocz do zawartości
Player1

Plusy i minusy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak innym, ale mi brak tej opcji w komentarzach bardzo się podobał i portal wyglądał inaczej niż pozostałe dwa z wiadomo jaką reputacją.

Dobrze, że przynajmniej komenty nie są zakopywane, lecz i tak powoduje to napływ trolli, którzy zakładają konta tylko po to, żeby dać komuś minusa.

Caleb też był przeciwny temu "ficzerowi" i może więcej osób się tutaj wpisze, żeby Admin zobaczył, że jednak nie jesteśmy z tego zadowoleni.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System plusów i minusów już od dawna miał być dostępny na naszej stronie. Wprowadziliśmy go testowo tydzień temu i aktualnie sprawdza się dobrze. Projekt ma status beta i faktycznie już widzimy kilka osób, które stracą opcję plusów/minusów bo nie rozumieją ich działania. Mamy podgląd kto komu i za co daje ocenę i jeśli ktoś tylko i wyłącznie minusuje bo taki ma kaprys, otrzyma blokadę czasową lub stałą na ocenianie komentarzy. Nie boimy się napływu dzieciaków z wulgaryzmami, minusowaniem czy wiecznie niezadowolonych. System plusów/minusów dobrze radzi sobie na forum dyskusyjnym i również na portalu za jakiś czas po wyeliminowaniu kilku jednostek będzie działał jak należy. 

 

Zawsze początki z wprowadzeniem nowych rzeczy powodują falę zachwytu jaki i niezadowolenia. Nie możemy stać w miejscu i wprowadzamy rozwiązania powoli ale po długim namysłach.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje zdanie wyraziłem w komentarzach. Takie osoby jak MBE co maja w awatarze logo AMD i wyzywają entuzjastów Nviii od zielonych trolli udowadnia tylko że fanbojstwo się szerzy również u nas. W tym wypadku AMD, bo więcej jest ataków w stronę zielonych.  Mnie to ogólnie smieszy, bo jak mogę popierać którokolwiek ze stron. Zresztą na obu się zawiodłem , ale i tak wybieram zawsze co najbardziej opłacalne pomijając problemy ze sterownikami i inne techniczne sprawy.  System może zostac.  Może zamiast skakania jednemu i drugiemu do gardla teraz będą wyrażać swoje zdanie w plusach i minusach zapanuje tam względny porządek . Na innych portalach jest i tak znacznie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie te +/- zostaną, komu na tym totalnie nie zależy ( jak ja i pewnie wielu innych ) to i tak nie będzie używał. Bo w sumie co to ma dać/ująć, absolutnie nic.

Z kolei ignorowanie czy automatyczne zwijanie postu z dużą ilością minusów lepiej sobie darować. Zrobi się rozgardiasz w komentach, jak Quave słusznie zauważył. Dodatkowo, klikanie żeby taki post rozwinąć, to jednak dodatkowa robota, a to nie jest dobra rzecz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czemu te +/- mają służyć, głównie, jaką informację mają wyciągnąć nowi użytkownicy wchodząc na te forum (stali bywalcy wiedzą kto zacz i o co chodzi) widząc, że ktoś im odpowiada ( i ma np -100 reputacji )w dziale Co kupić i nie tylko?

 

Będą to traktować poważnie, czy nie?

 

Tak, prawie na wszystko można się "znieczulić i z ignorować". Sam jestem tego przykładem. Czy o to w tym chodzi?

 

ps. Dziwne, że ten temat mi umknął w czerwcu, hah.

Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nostra, kolejny twój popis, nie potrafisz odróżnić działu o serwisie od działu o forum?

 

Cholera, rzeczywiście.. Jak ty ze mną wytrzymujesz? Jak Ci mogę odwdzięczyć się za cierpliwość, bo czasem mi zdarzy się?

I jeszcze off top robię.Ech.

Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz w "edytuj profil" ustawić ukrywanie komnetarzy z ilością minusów od -1 nawet. Wtedy jego komentarze będą ukrywane. Zwykle taki osobnik dostaje minusa, więc to nie problem. Paru fanbojów należało by tam odstrzelić tak swoją drogą, bo robią burdel pod każdym artykułem o INTEL/AMD/Nvidia.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...