Skocz do zawartości
amsteldam

Wewnętrzna kieszeń 2.5" na HDD do Lapa zamiast napędu DVD.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam takiej kieszeni do laptopa. Przeszukałem sklepy w necie i b. słabo z wyborem. Trudno coś spasować bo potrzebuje zaokrąglony profil frontu. Jeśli coś wam migło przed oczami to za linki będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to sie podłącze pod temat. Kupiłem ostatnio laptop Acer F5-572G, chce zamontować dysk hdd w zatoce ODD, problem jaki to że już drugą kieszeń sprzedawca z allegro mi wysłał i żadna nie pasuje. Laptop ma napęd DVD o grubości 9.5mm. Kieszenie na grubość są ok ale tak jakby złącze SATA sie łączyły. Czy ktoś spotkał sie z podobnym problemem? Czy ktoś jest w stanie polecić jakiś sklep z sprawdzonymi kieszeniami?

 

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Robiłem u siebie w laptopie to samo, wkładałem taka maskownice w miejsce po dvd.

Sprawdzcie dokładnie, czy śruby którymi przykręca się dysk do maskownicy nie sa za słabo wkręcone i nie wsytaja zahaczając przy wsuwaniu kieszeni. Po podłączeniu w biosie od razu dysk był widoczny, nic nie musiałem zmeiniać. Co do kieszeni, kupiłem jedyna jaka wtedy znalazłem na allegro, wyglądała jak jakas tania chińszczyzna ale wszystko świetnie działało 

Co do zdjęcia powyżej to wygląda jakby do tego górnego napędu było coś przykręcone z prawej strony, u mnie były dwa dodatkowe elementy które musiałem odkręcic z dvd i wkręcic do adaptera bo służyły za prowadnice

Edytowane przez bartek1529

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...