Skocz do zawartości
Aurora001

Jakie Gry + Mocny Lapek + Touchpad only.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałbym pasjans, ale jakoś tak nie mam serca do robienia trololo :D

 

Więc niech będzie coś z podobnego gatunku - HearthStone od Blizzarda

 

Ewentualnie wszystkie gry wyścigowe, bo do nich nawet tauchpad nie jest potrzebny. Ja osobiście czekam na nowego NFS.

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jest "inwalida" graczem i nie specjalnie wiem w co tu pograc. 15 lat temu gralo sie namolnie w dema, a dzis albo nie ma czasu szukac albo gralo sie w sumie w 5-7 tytulow przez ostatnie 15 lat - tak bylo u mnie... Moge policzyc w ile tytulow gralem w sumie na palcach dwoch rak od czasow CS'a 1.1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ciężko teraz znaleźć coś, co nie wymagałoby kompleksowej obsługi klawiatury i myszki czy pada.

 

Z innych propozycji, to wszelakie gry turowe, typu Heroes, czy bardziej oldschoolowe RPG'i z możliwością pauzy. Tu chyba by się sprawdził Pillars of Eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś gry od twórców niezależnych? Super Meat Boy, Rogue Legacy, Binding of Isaac + dodatek i 2 część czyli Rebirth, Braid(w tą jedną nie grałem, ale ludzie sobie bardzo chwalą), Mark of The Ninja, Castle Crashers, Fez, Superfrog i cała masa innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie grałem dawno i nie przeszedłem całego, ale nie przypominam sobie używania myszki, a jedynie strzałek, spacji do skoku i chyba jakiś sprint był. No chyba że ja źle zrozumiałem touchpad only ;)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie grałem dawno i nie przeszedłem całego, ale nie przypominam sobie używania myszki, a jedynie strzałek, spacji do skoku i chyba jakiś sprint był. No chyba że ja źle zrozumiałem touchpad only ;)

 

Ano tylko strzałki, spacja i shift. Da się go nawet przejść całego bez pada. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...