Skocz do zawartości
Gość GRAHAM.

Pytanie o facebooka. WTF ? Jak to mozliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GRAHAM.

Witam. Zalozylem z ciekawosci konto na facebooku. Nie wpisywalem ZADNYCH ale to zadnych prawdziwych danych. A MIMO to w osobach ktore mozesz znac wyskoczyli mi znajomi sprzed lat. Z klasy. Ze studiow. Znajomi zony. Nie potrafie zrozumiec na jakiej zasadzie zadzialal ten mechanizm ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zalozylem z ciekawosci konto na facebooku.

Co cię tak ciekawiło?

Witam. Wolalbym jakies bardziej merytoryczne wypowiedzi. Na jakiej podstawie algorytm odnalazl te wlasnie osoby.

Algorytm jest bezpośrednio związany z poziomem inteligencji użytkowników.

 

Tym tematem rozwiałeś wątpliwości. Rusz główką, może wpadnie ci jakiś pomysł.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałeś się na FB za pomocą używanego tu i tam adresu e-mail.

Następnie podałeś FB hasło do tego meila. FB wszedł na konto poczty e-mail, pobrał adresy e-mail z twoich kontaktów. Na adresy e-mail znajdujące się w twoich kontaktach znajomi mają porejestrowane konta na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyśmiali bo cie pamiętaja z dawnych czasów jak żeś tu właził i trolował po licznych banach. Co do FB to lokalizacja na google.  Jakieś nie usunięte ciasteczka z logowania na gmail. Sosobów jest wiele. Aczkolwiek mi nie znajduje znajomych z dawnych lat tylko osoby powiązane ze znajomymi obecnymi, z połówką czy ludźmi z pracy.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popatrz... Ja mam konto założone 2 lata temu z maila używanego na co dzień do teraz, z prawdziwymi danymi (choć wprowadzone mam tylko imię i nazwisko) i nie jestem świadkiem takich niezwykłych zjawisk :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żadne z ww nie miało miejsca, propozycje są ustalone na podstawie historii wyszukiwania.

Jak sam napisałeś

 

Zalozylem z ciekawosci konto na facebooku.

Nie ciekawił cię raczej wygląd fanpejdza PurePC a tablice znajomych.

 

Kliknij sobie na głównej https://www.facebook.com/w pole wyszukiwania na FB, rozwinie się lista i na górze będzie EDYTUJ, kliknij w to EDYTUJ i zobaczysz co wyszukiwałeś. FB jako propozycje znajomych poda ci osoby które wyszukiwałeś, ich znajomych, szczególnie wspólnych znajomych (jeśli wyszukiwałeś A i B, mają oni wspólnych znajomych to FB zaserwuje ci ich jako propozycję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!

Wróciłeś Zmoro. :P

I jak zwykle kosmiczne problemy masz. Pilnuj się robaczku, żeby Cię wredne moderatory,  tudzież jeszcze wredniejsze administratory znowu nie pożarły. :banana:

Nie ukrywam, płetwa mi zaczęła drgać. :blurp:

 

 

BTW, NMSP i musiałem sie wpisać w temacie. 

  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zalozylem z ciekawosci konto na facebooku. Nie wpisywalem ZADNYCH ale to zadnych prawdziwych danych. A MIMO to w osobach ktore mozesz znac wyskoczyli mi znajomi sprzed lat. Z klasy. Ze studiow. Znajomi zony. Nie potrafie zrozumiec na jakiej zasadzie zadzialal ten mechanizm ?!

 

Geolokacja czy coś, nakombinowałeś, bo sam z ciekawości założyłem konto ze swojego własnego komputera (to samo IP), podając totalnie fałszywe dane i w ogóle nie wynajduje mi znajomych... Z Internetu też trzeba umieć korzystać. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...