Skocz do zawartości
elfuego

aktualizacja do win 8.1

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać, Mam problem z aktualizacja win 8 do 8.1. wchodze w sklep, tam klikam darmowa aktualizacjia, i mam okno pobierz win 8.1 pro. a posiadam zwykła 8. Pytanko czy aktualizowac do tego pro( czy po aktualizacji przy weryfikacji klucza nie bedzie zonk{i czy nie beda chcieli hajsów za pro}, bo mam zwykłe 8 ) czy sa jakies myki by zaktualizowac do zwykłej 8. mam lapka lenovo z partycja recovery i tym całym uefi. . z iso 8.1 na tym lapku są problemy podobno, nie staruje recovery w razie wojny.Pozdrawiam

Edytowane przez elfuego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co po miesiacu, jakas ogólna aktualizacja do win10, bo rezerwacja mi sie nie wyswietla. eh widze ze jestem do tyłu ze wszelakimi nowinkami. chciałem aktualizowac do 8.1 ze wzgledu na te rezerwacje, ktora na 8 sie nie wyswietla. natomiast stary win 7 jest nia atakowny juz dłuzszy czas - rezerwacją

Edytowane przez elfuego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też spróbować aktualizacji z ISO: 

http://antyweb.pl/omin-problemy-z-aktualizacja-i-pobierz-dysk-instalacyjny-z-windows-8-1-chociaz-microsoft-teoretycznie-go-nie-udostapnia

Pobierasz z tą sztuczką płytę win 8.1 i próbujesz, może się uda :)

Edytowane przez artymienek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikałeś w tym sklepie na pobieranie 8.1 Pro?

Kliknij i zobacz, co się stanie. Byleby wymusić aktualizację. Nie wiem jak w 8, ale wcześniej był jeden Service Pack do wszystkich wersji systemu.

 

Czekanie na W10 nie ma sensu, bo to nic nie zmieni. Aktualizacji z 8 nie będzie, wyłącznie z 8.1 i 7 SP1.

Wysłano z Nokia Lumia 920

Edytowane przez maker3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie jest dobrze , czysciłem cache sklepu

 

wszedłem w bios i tam mam info license win 8 pro mbr ipg, czyli któray w koncu mam ? pro czy nie pro bo juz nie wiem.

post-159236-0-21700100-1436177945_thumb.png

Edytowane przez elfuego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...