Skocz do zawartości
MrMisiuPL

Zasilacz do zestawu za 3400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, złożyłem sobie taki zestaw: http://www.morele.ne...ry/info/jRUMEs/. Jaki zasilacz do tego kupić? Zmienić coś w nim? Mam już nagrywarkę i ram.

 

Moje drugie pytanie:

Opłaca się brać 16 gb ramu do tego? Będzie jakaś kolosalna różnica w najnowszych grach? Na razie mam 2 kości 4 gb.

 

Pozdrawiam, Michał

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSD do zmiany - Kingston HyperX to tragedia - zawodny kontroler i duża szansa na asynchroniczne pamieci - co pogarsza i tak już kiepskie osiągi .

 

Z dobrych SSD brał bym Samsunga 850 EVO 120GB za 285 zł , znacznie lepszy niż Kingston ew. nieco droższy Plextor M6S 128GB za 294 zł .

 

Albo dołożył bym do SSD 250GB np. Crucial BX100 250GB za 385 zł .

 

16 GB ram nie wykorzystasz w grach , może jak byś miał rozdzielczość 4K/5K ( GTX970 tej ostatniej nie obsługuje ) i detale Ultra to może potrzebował byś więcej jak 8GB ram , choc prędzej braknie pamięci na karcie lub sama karta lub procek przestaną wyrabiać niż braknie ramu .

 

Zasilacz proponuję modularny SeaSonic M12II-520 EVO 520W za 243 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSD do zmiany - Kingston HyperX to tragedia - zawodny kontroler i duża szansa na asynchroniczne pamieci - co pogarsza i tak już kiepskie osiągi .

 

Z dobrych SSD brał bym Samsunga 850 EVO 120GB za 285 zł , znacznie lepszy niż Kingston ew. nieco droższy Plextor M6S 128GB za 294 zł .

 

Albo dołożył bym do SSD 250GB np. Crucial BX100 250GB za 385 zł .

 

16 GB ram nie wykorzystasz w grach , może jak byś miał rozdzielczość 4K/5K ( GTX970 tej ostatniej nie obsługuje ) i detale Ultra to może potrzebował byś więcej jak 8GB ram , choc prędzej braknie pamięci na karcie lub sama karta lub procek przestaną wyrabiać niż braknie ramu .

 

Zasilacz proponuję modularny SeaSonic M12II-520 EVO 520W za 243 zł .

A co sądzisz o Thermaltake Smart SE Modular 530W? Kosztuje 20 zł mniej a nie widzę żadnych różnic a też go polecają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...