Skocz do zawartości
alepajonki

Wydajny Droid: nowy lub lekko używany do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy wydajny androjd za 400?

Nie ma.

 

Najtańszy jako taki, to Motorola E. Kiedyś widziałem ją w listach TOP do 500 zł, ale teraz ceneo pokazuje 575zł.

 

Za 400 możesz być Lumia 640 prawie nowa z Allegro.

Wysłano z Nokia Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Wiadomo, że za 400 zł cudów nie ma, więc nikt myślący nie spodziewa się wydajności Snapdragona 8xx.

 

Moto E pierwszej generacji chodzi przyzwoicie i można wyrwać nówkę poniżej 400zł - 399 w Euro.

 

W tej cenie znajdziesz dwurdzeniowe i czterordzeniowe sprzęty z 1GB RAM znanych marek.

 

Możesz też szukać używek - może nawet Moto G pierwszej generacji. Ewentualnie jakiś LG F70 czy L9 II i wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up.

 

Jak autor tematu chce fona na robociku to po co polecasz mu Lumię ?

Zabolało cię to?

 

Stwierdziłem tylko, że za 400 wśród androidów jest samo padło, a wśród wp można mieć całkiem spoko smartfon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabolało cię to?

 

Stwierdziłem tylko, że za 400 wśród androidów jest samo padło, a wśród wp można mieć całkiem spoko smartfon.

Mnie zabolało, bo to totalna bzdura. Jak masz na ten temat inne przemyślenia, to podziel się nimi tutaj:

http://forum.purepc.pl/topic/367578-co-zrobisz-na-androidzie-czego-byś-nie-mógł-na-windowsie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy temat jest dobry, żeby nawrócić jakiegoś zagubionego androidziarza.

 

Jakby ktoś się pytał o telefon za 3-4k, to wiadomo, że nie polecałbym Lumii 930, tylko coś lepszego. Ale w budżecie 400zl naprawdę nic nie ma. Autor tematu potrzebuje chyba jakiś telefon, więc wp będzie lepsze niż nic, co nie?

 

Mając 400zl można również dozbierać jeszcze 300 do używanego sgs4.

Wysłano z Nokia Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy temat jest dobry, żeby nawrócić jakiegoś zagubionego androidziarza.

Nie jest.

 

Jakby ktoś się pytał o telefon za 3-4k, to wiadomo, że nie polecałbym Lumii 930, tylko coś lepszego.

Ja bym polecił puknąć się w czoło.

 

Ale w budżecie 400zl naprawdę nic nie ma.

Bzdura.

 

Autor tematu potrzebuje chyba jakiś telefon, więc wp będzie lepsze niż nic, co nie?

Jakiś telefon na Androidzie. Lumia nie jest na Androidzie. Koniec wątku Lumii w tym temacie.

 

Mając 400zl można również dozbierać jeszcze 300 do używanego sgs4.

Można też kupić Moto E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Note 2 zaliczył tragiczny w skutkach upadek. Miałem dwutygodniowy epizod z

Lumią 625, potem od razu na scene wskoczyła Moto E. Za niecałe 400 złociszy telefon jest naprawdę przyzwoity. Gdyby nie ten aparat... (brak AF)

 

Ostatecznie trochę żałuję, że nie dorzuciłem do G2 mini :P

 

@Tapatalk

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...