Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak... Jak włączysz tryb samolotowy to możesz też kliknąć w ikonke wifi i go aktywować na trybie samolotowym. Nie wiem czy wczesniej tez tak to działało, bo nie zwróciłem na to uwagi. W 8.1 żeby tak zrobić trzeba było się świadomie przeklikać przez ustawienia.

 

Faktycznie, jest tak jak opisujesz. Aktywny "tryb samolotowy" nie blokuje możliwości ręcznego włączenia połączenia WiFi. Przy aktywnym "trybie samolotowym" piszę teraz tego posta ;)

 

Byk do poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś z was może powrót na siódemke? Ciekawi mnie czy traci się jakieś dane, a konkretnie savey do wieska;) Win 10 byłby fajny gdyby był ukończony, najpierw przestał działać menu start , jak już to zrobiłem to odkryłem ze nie da sie jpg przeglądać. Obecnie nie dziala panel sterowania i file explorer także nie mam nawet jak przegrać tych savow. Chyba ze wiecie jak to naprawić to zostawię, a jesli nie to w tell us more bedzie : dear Ms , this is big bag of shit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem tryb tabletowy i file explorer wrócił, jeszcze tylko dojde jak ustawić te zdjęcia i może reinstall nie będzie konieczny.Będąc obiektywnym to na pewno na plus jest działanie przeglądarki, nie wiem czy to placebo ale chyba stronki smigaja szybciej.W grach jakoś różnicy nie widziałem póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ze znajdę jakiś fix bo nie chce mi sie znowu ściągać Wieska,Attili i Gta v.Ale gdybym musiał to poprostu ściągnąć iso z Windows.com i użyć keya od mojej siódemki?

Powinno nawet obyć się bez keya. Aktywacje sobie sprawdzi na serwerach MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tak ze pokazał aktualizacje , ściągnął, instalował. Przy instalacji wywalił błąd u za każdym razem to samo a po kilku dniach pisze ze nie ma żadnych aktualizacji a system jest aktualny, ale numer wersji jest stary. MS nic nie pisze na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie spieszy, żeby ją instalować, wszystko mi działa poprawnie, tylko jako ciekawostkę to napisałem, bo co do zasady nie jest spełniona żadna z podawanych przesłanek niedostępności tej aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby jakiś dobry człowiek napisać po kolei co musze zrobić żeby powylaczac szpiegujace <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a w win 10 ? Wiem ze Google nie boli ale mam nadzieje ze tutaj wylowie esencję i same rzetelne porady. Niby nic ważnego na kompie nie mam ale i tak jakos z tylu glowy nie pasuje mi to ze ktos kto pracuje w ms moze poprzegladac moje dane bo np. akurat mu sie nudzi :)

Edytowane przez Bartek1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaki chrzanione - na pulpit wyskoczyło mi wielkie okno reklamujące Win10 z dwoma przyciskami: "uaktualnij teraz" i "uaktualnij później". Nieważne, który klikniesz, i tak pobiera Ci system na dysk.

Zaspałeś jakieś kilka miesiący.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaki chrzanione - na pulpit wyskoczyło mi wielkie okno reklamujące Win10 z dwoma przyciskami: "uaktualnij teraz" i "uaktualnij później". Nieważne, który klikniesz, i tak pobiera Ci system na dysk.

 

Widać mieli trochę narzekań ze strony użytkowników, ponieważ zmieniła się treść drugiego przycisku - teraz jest "pobierz teraz i uaktualnij później". To przynajmniej nie pozostawia najmniejszej wątpliwości co do zamiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...