Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

okienko szczegulow to masz na mysli w eksploratorze plikow? u gory gdzies sa ikonki do wlaczania bocznego i dolnego paska, przynajmniej w starych buildach tak bylo ;)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Niestety nie ma opcji ustawienia góra/dół. CO do tego komunikatu o braku dostępu, masz jakiś pomysł co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij sobie na ID partnera (hyperlink) w stopce. Zamiast odnieść do jakichkolwiek informacji o realności sprzedawcy, przenosi do strony na temat "marketingu" ;] W contact zero danych teleadresowych, czysty formularz pseudo mailowy. Plus jeszcze super promocja z Esetem na 2 lata dla nowych klientów i jakiś wpis z grudnia, na tym historia "newslettera" na stronie się kończy. Byłoby fajnie, ale raczej nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ta strona to nie lipa. Pracownik microsoftu ustosunkował się do tych kluczy i jednoznacznie stwierdził, że ten "reseller" nabył prawa do generowania kodów, ale jedynie w obrębie swojej firmy.

 

Innymi słowy, klucz możesz kupić, jest w 100% legalny, ale ty nie możesz go używać. Czyli dokładnie to samo, jak byś piracił, tyle że możesz pobierać aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, miał ktoś problemy z aktywacją systemu po zmianie płyty głównej? W ogóle ktoś coś takiego robił? W sensie miał 10 i zmieniał mocno sprzęt? Z tego co widzę, to w razie problemu z aktywacją jedyna opcja to kontakt tel z m$. A z tego co poczytałem na sieci, to konsultant rozkłada ręce i mówi aby kupić nowy klucz. Przy 7 nie było problemu, bo tam był automatyczny system aktywacji i wszystko szło bez problemu, a tutaj takiej opcji widzę nie ma. A nie widzę opcji wydanie 1200 zł na wersję pro box. Bo oem nie ma sensu, bo nie będę co 2 lata kupował nowej windy...

Mój kolega miał podobny problem przy zmianie z LGA1155 na 1151 i pan z infolinii MS stwierdził, że dopóki trwa akcja darmowej aktualizacji musi sobie na nowo wrzucić Win 8.1 i zrobić aktualizację do Win 10 i będzie legalny. Co potem tzn. po skończeniu promo tego nie umiał powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam problem z wyskakującym błędem: "sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność". Dzieje się to głównie podczas oglądania filmów na youtube i przeglądania stron internetowych. Skręciłem zegary do poziomu fabrycznego na karcie ale w niczym to nie pomogło. Jakieś rady?

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, korzystam z win 10 na laptopie. Po aktualizacji automatycznej, której nie da się wyłączyć przestał mi działać autocad. Mimo ponownej instalacji nadal nie działa - dodam iż sp1 instalowałem również, a aktualizacje odinstalowałem. Jakiś pomysł na naprawę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Taptaptap Mlais M52

 Skąd wiesz że nielegalny ? w kluczach ESD nie płacisz wielu opłat licencyjnych dlatego jest dużo taniej dodatkowo jeszcze wiele firm kupuje hurtowo klucze ESD od MS lub partnerów dzięki czemu są w stanie dodatkowo o kilka groszy opuścić cenę. Problem w tym ze licencje ESD chyba nie są przeznaczone na rynek Polski tylko Unijny. Dodatkowy problem to czy klucze są nowe czy ze zutylizowanych komputerów ? te drugie wymagają telefonicznej aktywacji.

Co się stanie jak zaktualizuje pirata? (Aktywowanego)

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Zapewne nic. Bo Microsoft zaczął agresywną politykę wmuszania Windows 10. Ale fakt za jakąkolwiek wzmiankę o piractwie na normalnych forach można zarobić banana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki, dla mojego Szajsunga na Ivy Bridge (czysta instalacja Win10 wiele miesięcy temu, BIOS zaktualizowany) nadal nie jest prezentowana w Windows Update wersja Th2. Zastanawiam się co może być powodem, ściągają się inne aktualizacje, w tym także te z tego miesiąca, ściągają się uaktualnienie dla Office. Wiem, że sam mogę sobie zrobić upgrade, ale nie mam zamiaru tego robić, zastanawiam się raczej co może być powodem, bo oficjalnie Microsoft wydawał się dążyć do zmuszania do instalowania aktualizacji, a tu takie coś.

 

Prawdopodobnie z jakiegoś powodu sytuacja ta utrzyma się do kolejnej dużej tegorocznej aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wnerwia wymuszanie instalowania nowych sterowników do grafiki. Mam htpc w którym muszę sobie ręcznie dostosowywać wielkość obrazu - stara plazma HD ready. Przez to cholerne instalowanie sterów co włacze tego htpc a robię to od czasu do czasu pakuje mi aktualizację kasuje ustawienia i muszę to robić od nowa. Jest jakiś sposób żeby przestał mi aktualizować stery od grafy? grafa to NVIDIA.

 

Windows 10 home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie dotyczące okienka szczegółów w eksploratorze plików. Czy da się jakoś ustawić żeby to okienko wyświetlało się na dole, tak jak np w W7. Nie bardzo odpowiada mi ten domyślny układ z W10, że wyświetla po prawej. post-190301-0-16722600-1454578440_thumb.jpg

Edytowane przez Heisenberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mam mam problem z minimalizowaniem gier , dokładnie wieska.Okazjonalnie włącza sie czarny ekran i pozostaje restart. Wczoraj też przy restarcie pojawila sie ciemność i nic dalej sie nie działo. Zastanawiam sie czy problem lezy w systemie czy cos ze sprzętem. Stery od grafiki wgrałem na nowo, najprościej byłoby pewnie zrobić formata żeby ew. wykluczyć wade sprzetu ale nie uśmiecha mi sie to zbytnio. Ktoś coś moze miał podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Coś podobnego mam. Niekiedy gry od razu po odpaleniu minimalizują się i wywala mnie do pulpitu, gdzie mogę normalnie wszystko robić, natomiast gra nadal działa w tle bez możliwości przejścia do pełnego ekranu. Pomaga tylko ponowne uruchomienie komputera, to nie jest sprawa sterowników do GPU, sprawdzałem na różnych. Windows 10 mam z czystej instalacji. To na pewno sprawka Win 10, na siódemce na tym samym sprzęcie tego nie miałem.

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...