Skocz do zawartości
Zeo

LG 23MP75HM-P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam właśnie jakiegoś fajnego monitora za max. 700zł ( rozumiem że nie będzie najwyższej jakości )

Ostatecznie mój wybór padł na LG 23MP75HM-P http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/10227365, jest jednak jeden mały problem - nie ma na internecie praktycznie żadnych omówień/recenzji tego modelu, więc pytam się was! Może ktoś miał z nim styczność? Ktoś go może polecić/odradzić?

A może są jakieś lepsze monitory w cenie max. 700zł?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już tego AOCa wszędzie ;/ niestety nie ma bardzo ważnej dla mnie rzeczy jaką jest technologia Flicker free :(, ma gorszy czas reakcji od LGka, prócz tego głośniczki w tym AOCu nie nadają się do niczego, podczas gdy LG ma je całkiem znośne (według recenzji większych modeli zaopatrzonych w identyczne). 

 

Ma oczywiście swoje zalety jak np. DisplayPort, cena, +1 rok gwarancji czy ''normalne'' przyciski.

 

Jednak mimo to odpuściłem go sobie ze względu na głośniki (musiałbym dokupywać jakies ''sprawne'', a jak już się coś dokupuje to jak najlepsze, czyli minimum +100zł do ceny) i brak flicker free.

 

Nie ma czegoś lepszego do 700zł ? :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne wymagania, ale wg. mnie, to wszystkie głośniki w monitorach są mniej lub bardziej, ale kiepskie ;) (nawet w EIZO którego mam, zintegrowane głośniczki to szrot) No chyba, że nie będziesz "używał dźwięku" do filmów, muzyki i gier, a jedynie chcesz mieć jakieś systemowe odgłosy, ew. chcesz słyszeć lektora w jakimś filmie instruktarzowym, to takie badziewiaki oblecą.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...