Skocz do zawartości
Xaorus

Klawiatura... (mój ideał jest niedostępny)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się już długi czas jaką klawiaturę sobie kupić. Jestem osobą, która pisze, długo i namiętnie, często siedzi w nocy i ma ok 250/280 zł na klawiaturę. Czego wymagam?

Przede wszystkim podświetlenia. Pisząc w nocy czasami gubię literki i taka zaleta z pewnością pomoże mi w pracy. Druga sprawa to klawisze, najchętniej mechaniczne. No i trzecia sprawa niewymagana aczkolwiek miło gdyby była to bezprzewodowa. Wiem że bezprzewodowa i mechaniczna się nie klei aczkolwiek jak wspomniałem w temacie miałem swój ideał. Była to klawiatura Rapoo KX, która w PL jest niedostępna a mimo że na amazon.com jest za 44$ w przecenie to nie dostarczaja jej do naszego kraju. A miała wszystko. Zaznaczam też że strasznie denerwują mnie klawiatury które wyglądają "gejmersko" jakieś napisy, loga, płomienie, dziwaczny kształt. Okropność. Chcę czystej, schludnej prostej klawiatury mechanicznej, podświetlanej i ewentualnie wireless. Uda się coś takiego dobrać w podanej granicy cenowej? :) Pozdrawiam

P.s znalazłem na amazonie to: http://www.amazon.co.uk/Dimmable-Tenkeyless-Mechanical-Keyboard-Anti-Ghosting/dp/B010V4YJVA/ref=sr_1_10?s=electronics&ie=UTF8&qid=1436641683&sr=1-10&keywords=mechanical+keyboardtylko co to właściwie jest? Spełnia wszelkie moje wymagania, kompaktowa, ładna, aluminiowa, mx blue pod pisanie. Ale czy warto brać noname? Pierwszy raz widzę markę Generic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...