Skocz do zawartości
Fury161

Myszka do 100zł -ponownie A4Tech serii X Oscar,czy może coś innego..?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jako że wykończyłem myszkę,muszę zakupić coś w kwocie do 100zł.

Oczywiście myszka tylko przewodowa.

Od dobrych 6 lat używam tylko A4Tech z serii X (Oscary)-jestem z tych myszek bardzo zadowolony(miałem 3 różne modele,m.in.710,747).

Ale chciałbym się zapytać...co Wy kupilibyście?

Czy Oscary ciągle są liderami w kwocie do 100zł? A może są jakieś inne ciekawe i przyzwoite myszki?

Dodam,że myszka oprócz normalnego użytkowania,będzie służyć do grania w CS:GO

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wybór padł na A4Tech Bloody A9 Avago.

Najpierw zakupiłem A4Tech V8M,jednak po doczytaniu niezbyt pochlebnych opinii na temat ich sensorów,zamieniłem na A9.

Także kształt samej myszki...miałem pewne obawy pod względem V8.Natomiast A9 wydaje sie być bardzo podobnie wyprofilowana do Oscarów X710,czy też X748,które to bardzo dobrze leżały mi w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że nie było tego wątku wcześniej, to nie kupiłbym V7M tylko dołożył do A9 - bo mi V7M zupełnie nie leży. Jest bardzo to A9 do tych X'ów? Mi on też bardzo dobrze leżały.

Edytowane przez qhash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinna dojść do mnie,to Ci napiszę jak leży w dłoni w porównaniu do X'ów.Zrobię też zdjęcia  X748 leżącej obok A9,to będziesz miał chyba najlepsze porównanie.

Także uzbrój się w cierpliwość-jutro odpiszę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszki się niemal bliźniacze jeśli chodzi o kształt i wielkość.Jeżeli pasowały Ci X'y ,to A9 na 100% również będzie Ci pasowała.Jeszcze o te foto się postaram.Najwyżej później edytuje post,dodając zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...