Skocz do zawartości
Pete12234

Brak postępu w ładowaniu niektórych stron (Firefox)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem tak jak wyżej. Facebook i YouTube się ładuje. Mogę oglądać filmy w 1080p i wszystko działa. O ile poruszam się w obrębie tych dwóch stron. Na telefonie, gdzie łączę się bezprzewodowo działa Facebook, YouTube oraz Snapchat. Ale kiedy chcę wejść na jakąkolwiek inną

stronę nic się nie dzieje, a po chwili wyskakuje komunikat, że sesja została przerwana z powodu zbyt długiego czasu oczekiwania. Internet mam od Netii. Dzwoniłem do serwisu, ale oni nie potrafią nic w tej materii poradzić i "wyślą techników". Niestety, technik nic nie poradził. Proszę o pomoc, w końcu nie samym facebookiem człowiek żyje, a na PurePC też trzeba jakoś wchodzić :D Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

EDIT1 - na przeglądarkach innych niż Firefox sytuacja taka sama.

 

EDIT2 - to nie wina routera. Tak samo działo się na starym jak i na nowym.

Edytowane przez Pete12234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AdwCleaner użyłem, nic nie wykryło.

Adresy DNS: 87.204.204.204,62.233.233.233.

 

Zauważyłem jeszcze znaczne spowolnienie systemu. Jutro zrobię format i zainstaluję system na czysto, może to też coś da, chociaż nie wiem, bo problem jest na każdym urządzeniu, które się łączy z tą siecią.

 

EDIT - Gmail też działa.

Edytowane przez Pete12234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...