Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie potrzebuję smartfona do 600zł, może być nie co więcej, mniej.

Obecnie posiadam Alcatel 5020D, ale się mocno postarzał, mimo wszystko posiada on Dual Sim, z którego korzystam ( aero). 

 

Moje wymagania:

  • Przede wszystkim musi posiadać dual sim pod aero, nie wiem jak sprawują się nowe telefony, czy jest jakieś obejście, aby mieć darmowy Internet :D, w przeciwnym wypadku potrzebuję telefonu z 2 slotami na kartę.
  • Telefon ma mi służyć w sumie do wszystkiego, chociaż jakimś maniakiem gier na telefon nie jestem, wyłącznie sporadycznie np. czekając gdzieś w poczekalni do lekarza, czy na nudnej lekcji :P. Najczęściej telefony używam pod filmy/przeglądanie internetu i multum aplikacji :P.
  •  Mało dzwonię,smsuję.
  •  Aparat nie musi być dobry, taki tylko, żeby zrobić okazjonalne zdjęcie :>
  •  Czujniku podświetlenie w sumie też nie potrzebuję, nigdy nie miałem telefonu z wyświetlaczem na tyle dobrym, że widzę w słońcu, więc w sumie sam nie wiem jak to jest.
  •  Za to cenię sobie dobrą jakość dźwięku. Wolałbym np. mieć dobry telefon z dobrym głośnikiem, niżeli aparatem itp.

 

Podsumowując głównie zwracam uwagę na to czy posiada LTE, dużo spędzam czasu w świecie wirtualnym, fajnie gdyby jeszcze posiadał dobry głośnik i dual sim.

 

Proszę o wszelkie propozycję, osobiście przypadł mi do gustu SMARTFON MOTOROLA MOTO G 2ND GEN Dual Sim LTE. Wydaje mi się być wręcz idealny dla mnie, jednak nie co przewyższa kwotę jaką dysponuję. Stąd też pytanie do Was, warto zbierać na ten telefon, czy jest jakiś dobry konkurent, godny uwagi?

 

~~~Telefon może być używany, ale w dobrym stanie :).

 

~~Edit, po szperaniu trochę po sieci natknąłem się na Honor Holly, można takowy otrzymać za 500zł posiada dual sim, bateria nawet spoko, głośnik też raczej dobry. Raczej go ludzie chwalą. Tylko nie posiada LTE, co tak właściwie to daję. Tak wiem szybsza transmija danych, ale czy to jest potrzebne przy korzystaniu z aero, z udal simu? Czy to wyłącznie pod zwykły internet?

Edytowane przez AiXen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...