Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, który z nich lepszy.

 

Generalnie.

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sony/xperiam4aqua/

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/g4stylus/

 

Innych nie proponujcie, bo z tych dwóch mogę sobie wybrać na firmówkę. Własnego mam Note 2.

 

Sam chylę się na stronę Sony...

 

W LG gryzie mnie ten 1GB Ramu, w Soniaczu - bateria.

 

Ok. Wziąłem Sony M4 Aqua.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tez ale po powrocie z urlopu musze wgrac niebrandowany rom. Ogolnie dobry tel,aparat 13mpix, 2gb ram, 8 watkow, nagrywanie video w stereo.

 

Wysłane z M4 Aqua...

Edytowane przez arielcpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z orange, po usunieciu smieci mialem wolndgo 2,7gb ale po wgraniu stock roma mozna zyskac wiecej. Karta to podstawa, grzeje sie lekko tylko w grach, stabilizacjatoptyczna? Nic o tym nie wiem. Zoom optyczny x4.

 

Wysłane z M4 Aqua...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wgralem stock rom z koncowka ..99. Nie ma syfu od orange ale miejsca nie przybylo, dziwne. Natomiast testowalem metr pod woda jakies 10 min i jest szczelny. :-P

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez arielcpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był jeden z atutów przy wyborze pyło i wodoszczelność.

 

Ja nie zamierzam na nim grać, tak, że te 2-3GB wolnego wystarczy, o ile syf googlowy nie spuchnie. Dodatkowo włożę 8-16GB kartę pod automapę (raczej wejdzie na ROMa), zdjęcia i ewentualne filmy. W grudniu przymierzę się do czegoś dla siebie.. być może kolejny Notek, Nexus lub inne... na razie w orange jest dobra cena na LG G3.

 

Z tego co widzę nie ma OIS tylko EIS, czyli tylko stabilizację cyfrową.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że telefon wybrany, ale napisze dla innych

Telefon miałem aż 3 dni, 2 pierwsze dni wszystko w porządku było, bateria na zwykłej staminie wytrzymała ponad caly dzień (wieczorem na sile rozladowalem), miałem 4h przeszło na wyświetlaczu (cały czas dane pakietowe) wiec nie najgorzej. Jedyne co mnie draznilo to wieszal się przy przegladaniu np kwejka w chromie i na Facebooku przy staminie (przy wylaczonej było względnie spoko).

3 dnia rano się obudziłem to miał naładowane 99%, bateria padła po 10 h i około 3h na wyświetlaczu i w miedzy czasie padł mi aparat.

I do tego naprawdę mocno się grzal cały czas przy używaniu (s3 to przy tym lodówka byla)

Teraz czekam na powrót telefonu, mam nadzieje ze sony wymieni go na nowy telefon :p

Widzę że telefon wybrany, ale napisze dla innych

Telefon miałem aż 3 dni, 2 pierwsze dni wszystko w porządku było, bateria na zwykłej staminie wytrzymała ponad caly dzień (wieczorem na sile rozladowalem), miałem 4h przeszło na wyświetlaczu (cały czas dane pakietowe) wiec nie najgorzej. Jedyne co mnie draznilo to wieszal się przy przegladaniu np kwejka w chromie i na Facebooku przy staminie (przy wylaczonej było względnie spoko).

3 dnia rano się obudziłem to miał naładowane 99%, bateria padła po 10 h i około 3h na wyświetlaczu i w miedzy czasie padł mi aparat.

I do tego naprawdę mocno się grzal cały czas przy używaniu (s3 to przy tym lodówka byla)

Teraz czekam na powrót telefonu, mam nadzieje ze sony wymieni go na nowy telefon :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie mam problemu. ROM wolne 3,1 GB z PLUSa.

 

Tryby stamina podobno potrafią tej komórce dopiec niestabilnością, lepiej nie używać.

 

Aparat jeszcze się wstrzymam z werdyktem, ale wydaje mi się, że robi gorsze zdjęcia niż Note 2.

 

Czy aparatem w tym Soniaczu da się zrobić OSTRE zdjęcie, czy wszystkie są jakieś rozmazane?!

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...