Skocz do zawartości
Wuedzmun

Playstation 3 czy xbox 360? co jest wydajniejsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako iż chciałbym kupić sobie nową konsolę, a nie stać mnie na ps4 i xone mam do wyboru ps3 i x360. Chciałem dowiedzieć się, która z tych konsol jest mocniejsza i na którą dłużej będą wychodzić gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry na obie konsole już prawie nie wychodzą, ale lepiej sprzedaje się X360 to może rok dłużej pociągnie.

Z nowości to na X360 będziesz mieć nowego Tomb Raidera. Jeszcze obiecany jest Ori and The Blind Forest, ale na razie zero newsów kiedy.

 

Jeśli chodzi o tytuły multiplatformowe, to w większości przypadków lepszą grafikę miał X360. PS3 wymagało indywidualnego podejścia, któremu poza Naughty Dog niewielu umiało sprostać.

 

 

Wysłano z Nokia Lumia 920

Edytowane przez maker3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiaj tylko i wyłącznie na gry już dostępne, w obecnym momencie nie warto już patrzeć na to co wyjdzie, bo już nie jeden nowy tytuł pojawił się tylko na PS4/X1. Multiplatformy w większości lepiej się prezentują na X360, a exy to exy i tutaj nie ma co dyskutować. Jeśli zakup tylko do gier to bralbym X, w przypadku PS w zestawie masz też BluRaya. Zabawki ruchowe też IMO lepsze po stronie Sony. Tak czy inaczej: rodzaj gier to punkt wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie konsole mają tyle gier exclusive, że bardzo ciężko byłoby mi na tej podstawie wybrać którąś konsolę. A kupuje ją tylko do gier. I z kontrolerów ruchowych (które będę kupował razem z konsolą) kinect i move podobają mi się tak samo. Dlatego też chciałbym kupić taką konsolę, która jest mocniejsza bo gry na takiej będą mieć lepszą grafikę. Oraz tą która lepiej się sprzedaje, bo będą na nią dłużej gry wychodzić.

Edytowane przez Wuedzmun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie PS4 sprzedaje się znacznie lepiej i podejrzewam że taki trend się utrzyma, ale w poprzedniej generacji różnica była znacznie mniejsza więc na tej podstawie nie da się wywnioskować ze jedna czy druga będzie lepsza i gry będą dłużej wychodzić. Multiplatformy na korzyść X360, kontroler ruchowy po stronie PS3. Poza tym nie nastawiaj się na niewiadomo jakie różnice. Gry mogą wyglądać inaczej, ale nigdy nie jest to jakaś przepaść. Ot ciut lepsze tekstury tu czy tam albo mniej lub bardziej widoczne wygladzanie krawędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o poprzedniej generacji, a nie obecnej. Sony praktycznie uśmierciło już sprzedaż PS3, natomiast X360 nadal sprzedaje się dobrze. Sytuacja jest całkiem odmienna niż dwie generację temu. Wtedy PS2 było długo wspierane, a pierwszy Xbox momentalnie uśmiercony.

Wysłano z Nokia Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...