Skocz do zawartości
Hal0o

[~3500zł/600£] Zestaw komputerowy. Do gier/internetu/studia/codzienny

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Na wstępie chciałbym przeprosić za moje słabe przygotowanie w temacie i małą inicjatywę z mojej strony, przez co liczę przede wszystkim na Wasze wsparcie, ale mój dostęp do sprzętu (A co za tym idzie i do internetu) stał się mocno ograniczony i stąd właśnie potrzeba zakupu nowej skrzynki. 

Mój budżet to około 3500zł. Podałem też cenę w funtach, bo na co dzień mieszkam w UK i to właśnie tutaj PC trafi. Na razie jednak planuję znaleźć odpowiedni dla mnie zestaw w tej kategorii cenowej i dopiero wtedy porównać czy bardziej opłaca mi się zamawiać go na miejscu, czy sprowadzać z Polski (Jeśli znacie dobre i sprawdzone sklepu z elektroniką w UK w których mógłbym porównać ceny, to byłbym bardzo wdzięczny za link).

 

No, ale do rzeczy. Chciałbym móc swobodnie pograć w nowsze tytuły gier. Zarówno jakieś grafikożerne, jak i te które głównie z Ramu czerpią energię. Poza grami chciałbym żeby płynnie działało wszystko nawet z wieloma równoległymi uruchomionymi aplikacjami. Grafiką/Obróbką video zajmuję się całkowicie amatorsko i raczej dla zabawy/nauki, więc tutaj myślę, że nawet dużo tańszy sprzęt by mi wystarczył. Sporo czasu poświęcam na zabawę z nagrywaniem muzyki/jej obrabianiem, ale na starszym pececie uciągało mi wszystko znośnie, więc tylko w ramach opisu zastosowań dorzucam wzmiankę o tym. W moim wyobrażeniu (Nie wiem na ile to możliwe) komputer ten starczy spokojnie na 2-3 lata, a i wtedy nie będzie trzeba go wyrzucać przez nieopłacalność zwykłej modernizacji.

 

Przez jakiś czas komputer będzie podłączony do telewizora. Za jakiś czas, co jest dla mnie kwestią drugorzędną,  sprawię mu do towarzystwa monitor zapewne ~19 calowy. Czyli w moim budżecie zawiera się obudowa i wszystkie podzespoły. 

 

Moim punktem wyjściowym jest zestaw tutaj znaleziony:

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_lipiec_2015?page=0,15

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestawik z PurePC jest bardzo dobry, tylko chyba nie zawiera obudowy więc byś musiał jakąś dobrać. Jakbyś się chciał w 3500zł około zmieścić już z obudową, to można coś takiego wybrać:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/data__eJyVj8EKwjAMht8l5yFNu6zMdxCPHsRD6XoYm5usG6Liu5t0E3YR9ZD85Ouf$PQBl6GvpmaE7RHIGoQMqLSK5V1UaGLJDRUsPGgR1CJEOENbrja!1ymDuu2jl1SJxNUrfqi$rvvQOTmulSBbrg2aUjepp68iJRvOg$k9aUmL05nTwFAuaHCj2zdDiIxQL2BXh1gHf!!S0ahNsl6b1lWH1sXuxljB8wWC11Do

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...