Skocz do zawartości
Tom Ha

Mafia III

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=pcAZ1OkrK9c

 

Nie będę obiektywny w ocenach z racji fanbojstwa tej serii, mogę jednak zwrócić uwagę na dwie rzeczy. W ogólnym spojrzeniu na mechanikę rozgrywki, nie wnosi ona wiele nowego. Stare utarte schematy. Co jeszcze mnie poruszyło to mizerny wygląd. Mamy tu do czynienia zapewne z wersją PS4, ciekawe jak będzie to prezentować się na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co, na Steamie przeważają negatywne opinie, szkoda, że w PL trza czekać do północy :) Narzekania są głównie na locka 30fps, devi na Tweeterze już pisali, że wkrótce patche i blokada zostanie zniesiona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch ma być w weekend, ale on tylko zniesie blokadę 30fps i naprawi część błędów, zmiany w teksturach to raczej śpiewka przyszłości, albo co gorsza - robota dla modderów ;-)
Za to klimacik i ciekawa fabuła jest, pograłem nieco po północy i podoba mi się ten sposób przedstawienia historii, wygląda na to, że w tej Mafii jest więcej Mafii, niż wynikało to z domysłów ;-)

Rozwalił mnie wczoraj tekst na GOLu:
- Gra w 30 fps jest niegrywalna!

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo 30 fps locka i tekstur rodem z 2000r. chula zdecydowanie gorzej niz GTA V. 

Od strony technicznej ta gra to jest dno, widac ze to typowy konsolowy port wypuszczony na "odwal sie" bez jakiejkolwiek optymalizacji.

Story i gameplay jest ok.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba :-) Moze dlatego ze lubie sandboxy. Gram w 2715x1527 DSR.Niestety w 4k w nocy spadaja klatki i problem z napisami sa bardzo male. Mimo 30 klatek gra mi sie plynnie i graficznie jest ladna. Model jazdy bardziej mi pasuje niz Watch dogs. Sa co prawda jakies przeklamania w tekturach (czasami mrygaja) ale ogolnie jest ok.

Edytowane przez mmmaaarr
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywala mnie do pulpitu co 30min, a sama gra wygląda miernie. No i te 30 klatek... powrót do przeszłości normalnie.

Oby to połatali bo 160zł w dupsko za "chce być jak GTA ale nie potrafię" to dość sporo.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch no1 już wylądował, na Steamie :)
Na razie tylko znosi blokadę 30 fps i ponadto naprawili kłopoty z remappingiem ustawień sterowania.

Przed nimi jeszcze sporo roboty, ciekawe czy planują paczkę tekstur HD :D bo co jak co, ale niebo często wygląda jak zdjęcie w niskiej rozdzielczości powiększone na maxa :D Ostatnie takie niebo widziałem chyba w starym Doomie, jakieś 20 lat temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieram właśnie.

Mimo wszystko mam wrażenie, że gra jest upośledzonym bratem GTA i czego by nie zrobili, to niestety tak pozostanie.

Może za jakiś rok jak wyjdą sensowne mody, ale na tą chwilę to kolejny nieudany port wyglądający na kilkuletnią produkcję.

Szkoda.

 

P.S. Model zniszczeń też woła o pomstę. Przywaliłem kilkukrotnie czołowo w ścianę i... pofalowałem lakier na masce... o.O

Drewniane ściany i kartony też chyba są pancerne. Lecą z nich tylko drzazgi, ale stoją twardo na miejscu.

No bardzo udana produkcja z 2016 roku. Bardzo...

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha :D Wczoraj chowałem się przed glinami, nieopodal wysadzonego przez Lincolna baraku i gliniarz który go szukał wlazł w ten ogień i skonał w męczarniach, krzycząc przy tym jakby go żywcem ze skóry obdzierali :D
Normalnie Monty Python :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie szczegóły świadczą właśnie o jakości sandboxów.

 

[media]

Dobrze widzimy, że Mafia III to Mafia tylko z nazwy i jadą ewidentnie na marce.

Bliżej tej produkcji do Saints Row czy innego InFamous z 2009.

Broni się muzyką... tyle, że akurat ten element powstał 40-50 lat temu ;)

Edytowane przez Klaus
Nie cytujemy obrazów w tym ruchomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu AJ:

 

 

Porałem trochę u kumpla na konsoli, ale mam dokładnie takie same odczucia: ładne filmiki, świetna muzyka, wszystkie misje są takie same, klimatu niewiele, z Mafią nie ma to NIC wspólnego. Szkoda, dobrze przynajmniej, że nie dałem się złapać na preorder...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już był "no man sky", M3 to tylko niewykorzystany potencjał marki, od niedoświadczonego studia. Coś zrobili dobrze, coś bardzo dobrze, ale reszta wyszła im "generic" do bólu.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...