Skocz do zawartości
Tom Ha

Mafia III

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że tak spartolili ten tytuł. Już wielu narzekało na 2'jkę, ale ja tam dobrze wspominam drugą część i często do niej wracam.  Bugi i do tego grafika zeszłej generacji faktycznie może zniechęcać. Zwłaszcza że fabuła/misje nijak się maja do 2'jki nie wspominając pierwszej częsci.  Ja tam sobie daruje. Kolejny zmarnowany dobry tytuł. Dla mnie ta seria stała wyżej niż GTA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

żródło INTERNET

 

 

Zalety:

  • Muzyka

Wady:

  • Banalna fabuła – zabili, zemsta, zabijanie wrogów
  • Misje w których zawsze musimy zabić słabego przeciwnika, bronionego przez jeszcze słabszą obstawę
  • Niewyobrażalna powtarzalność wszystkiego co robimy
  • Znudzicie się po 3h grania – a obiecuję, że cały czas jest tak samo.
  • Otwarty świat to żart.
  • Interakcja z otwartym światem jest jak interakcja z kamieniem
  • Graficznie bardzo słaba.
  • Porównanie do GTA tego tytułu to kuriozum
  • Ta gra ma pewną cechą wspólną z No Man’s Sky generowane losowo budynki i wnętrza z tym, że kombinacji jest mniej
  • Jest tylko kilka rodzajów przeciwników. Większość z nich wygląda identycznie łącznie z twarzą.
  • Wyzwania w tej grze nie istnieją.
  • Nic w tej grze nie przypomina Mafii II – ani klimat, ani fabuła ani realizacja. Mafia II była pod wszystkim względami grą lepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...