Skocz do zawartości
Krzysiek7

Laptop 2500 - 2700 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od 3 lat posiadam laptopa ASUS x53s, który wiernie mi służył bezproblemów. Niestety na rynku pojawiają się nowe gry z którymi sobie on już nie radzi, dlatego przymierzam się do zakupu nowego sprzętu. Głównie będe go używał do przeglądania internetu, oglądania filmów oraz grania w gry( Fifa, GTA V, Heroes VII itp.) . Będę go używał raczej w domu, jedynie czasem zabiorę do w podróż. Laptop powienien posiadać ekran ok. 15', 500gb miejsca na dysku lub więcej dobra karta graficzna pokroju gf 840m (lub lepsza) oraz procesor i5 lub i7 .Chciałbym sie zamknać w kwocie max. 2700.Bez systemu operacyjnego, ten załatwię sobie z uczelni :) Proszę o wasze propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach lepiej wypadnie Dell 3543 z i7ulv + GT840 ze względu na matrycę HD zamiast FHD. Do tego posiada lepszy serwis z 2 letnią gwarancją naprawy domowej

 

taniej w dobrej cenie Acer E5-571g z i5ulv + GT840. Posiada w standardzie dysk SSD, który poprawi komfort pracy, matowy ekran i mocniejszą baterię.

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponujecie mi laptopy w granicach 2300-2500 zł, natomiast mój budżet sięga 2700 zł czy na prawdę nie ma laptopów lepszych niż te podawane przez was? Oczywiście nie mówię , że pokazujecie słabe laptopy , wręcz przeciwnie. Dysk 128 GB SDD jest szybszy niż 500 GB SATA, ale mniej pojemny dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo z50 z i7 + gt840m FHD

wydajne podzespoły

kompaktowa obudowa

matryca full hd ktora podniesie komfort pracy na co dzien

 

nie ma tak ze w kazdej cenie dostaneisz laptopa

z zadnym produktem tak nie ma ;)

 

wydajniej bedzie dopiero za 3 k pln w postaci Lenovo y50 z i5h + gtx860

skok wydajności jest ogromny bo dostajemy za 500 zł więcej laptopa z 2 krotnie mocniejszą grafiką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najbardziej podoba mi się Dell 3543 z i7ulv + GT840 . Laptopy lenovo odrzucam, gdyż wydaje mi się że mają słaby serwis i są awaryjne. Dobry wybór? Czy posiada ktoś laptop z małymi klawiszami strzałek w gore i w doł ( takie jak w tym dell'u) i może mi powiedzieć czy przeszkadzają one w grach, nie są zbyt małe?

Edytowane przez Krzysiek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiada ktoś laptop z małymi klawiszami strzałek w gore i w doł ( takie jak w tym dell'u) i może mi powiedzieć czy przeszkadzają one w grach, nie są zbyt małe?

Przecież gra się WSAD :)

 

 

Poruszanie w fifie mam na strzałkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem jest Dell 3543 z i7ulv + GT840 . Jednak na allegro znalazłem kilka ciekawych propozycji, co o nich sądzicie? Lepsze niż mój Dell?

 

http://allegro.pl/laptop-asus-r556lj-xo165-i7-5500u-4gb-1tb-gf920m-i5637440183.html

 

http://allegro.pl/laptop-asus-r556lb-xo154-i7-5500u-8gb-1tb-gf940m-i5631594394.html

 

http://allegro.pl/laptop-asus-x751ln-ty092-i7-4gb-1tb-gf840m-220zl-i5631416542.html

 

http://allegro.pl/laptop-asus-r556lb-xo154-i7-5500u-4gb-1tb-gf940m-i5631593766.html

 

Laptop z drugiego linku wydaje się bardzo atrakcyjny

Edytowane przez Krzysiek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asusa mam obecnie i przez 4 lata swojej działalności nie było z nim żadnych problemów, dlatego przychylam się właśnie ku niemu. Nie mogę się przekonać do Lenovo, widzę że mają najlepsze komponenty w porównaniu do ceny jednak zastanawiam się nad ich trwałością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...