Skocz do zawartości
ErroorrE

Przejściówka jack na usb

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma nic do myślenia. 

 

uszkodziłem wejście jack w laptopie

bez myślenia wiadomo, że nie może podłączyć słuchawek lub mikrofonu. Potrzebuje więc karty dźwiękowej na usb a nie jakiegoś <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma nic do myślenia. 

 

bez myślenia wiadomo, że nie może podłączyć słuchawek lub mikrofonu. Potrzebuje więc karty dźwiękowej na usb a nie jakiegoś [ciach!]a.

 

Eee, no, teraz to mnie zaskoczyłeś Klaus. Fakt, z tej strony można popatrzeć.

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&price_from=20&string=USB&search_scope=category-4397&price_enabled=1&ev_campaign=Elektronika+-+Komputery+-+Pozosta%C5%82e&ev_ln=karta+%2Bd%C5%BAwi%C4%99kowa+na+%2Busb&ev_n=g&ev_adgr=+-+D%C5%BAwi%C4%99k+-+Karty+muzyczne+-+%2Ana+USB&ev_content=79816019479&utm_source=google&utm_medium=cpc&bmatch=s0-ele-1-4-0629

 

Ja bym mu jeszcze poradził, żeby obejrzał (kawa zaczyna działać) co z tym wejściem jack nie tak i czy nie można by go wymienić. Acz z drugiej strony być może szkoda czasu, bo można tanio kupić to o czym mówisz.

 

PS Siedziałem nad instalką 7-ki dellową i potem 10-ką, zeszło do 2... a 6 w robocie. Życie. A tu mi brakło Lavazzy.. skandal.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy takarta dziwekowa bedzie znosna?http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-usb-muzyczna-adapter-ps3-usb-jack-i5550427003.htmli tak siedze na integrze wiec czyta karta bedzie taka sama czy gorsza? Laptop np300v5a-s09pl ew. Jeszcze

http://allegro.pl/karta-muzyczna-creative-sound-blaster-play-usb-i5510042759.html ale wolalbym ta tansza bo i tak przesiadam sie za jakis czas na stacjonarke

Edytowane przez ErroorrE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby te maleństwa przeskoczyły poważnie integrę z lapka .

 

W najlepszym razie osiągniesz zbliżoną lub lekko lepszą jakość .

 

W najgorszym razie to coś zagra dużo poniżej tego co oferuje integra .

 

Zresztą integra integrze nie równa - nie wiadomo od kogo ani jak rozbudowany jest układ w twoim laptopie .

 

Najlepsze wyjście ( choć nie tak mobilne jak karta pendrive ) to coś ala box tylko trochę drogie - 50+ zł .

 

To coś może być lepsze niż jakieś gówienko w postaci pendriva - choćby z racji rozmiarów a co za tym idzie tego co może być zamontowane na PCB i w jakiej ilości .

 

Inna opcja to próba naprawy gniazda minijack , jak gniazdo jest tylko mechanicznie uszkodzone a sam układ dzwiękowy jest sprawny to najlepiej wylutowować stare uszkodzone gniazdo i wlutować nowe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddale to jakiemus specjaliscie to wymontowal mi cale gniazdo sluchawek, mic moge wlozyc i dziala ale sluchawki juz nie. Chyba oddam to do serwisu samsung za drobna opalta to naprawia i bedzie problem z glowy. Druga sprawa: na słuchawkach często słucham muzyki i gram zazwyczaj w CS:GO. Czy ten dźwiek 5.1 czy 7.1 co jest napisane w opisie tej karty(?) nie przeszkodzi mi w jednym ani w drugim? Tak jak pisalem, nie chodzi mi o jakąś super mega jakosć dźwięku. Obecnie pożyczyłem od znajomego taka jakby przejsciowke podobna do tego z 2 linku (od sluchawek tactic 3d sigma takie akcesorium) i powiem, ze jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadam się za miesiąc. Chyba kupię http://allegro.pl/ak103a-zewnetrzna-karta-dzwiekowa-5-1-7-1-spdi-usb-i5434352631.htmlale nie wiem co to jest te 5.1 czy 7.1 i czy to będzie miało wpływ na słuchanie muzyki/granie w gry FPS typu. CS:GO. I zapewne będzie to lepsze niż Creative SB z drugiego linku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...