Skocz do zawartości
samzi

ASUS X5DAB po włączeniu Coś tam na ekranie jest ale nie idzie dalej

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżam gdyż

Wsadzilem do laptopa dysk twardy z innego laptopa na którym był Windows Vista na moim niby był 7 i

Pasek startu przelatuje po czym na sekundę wyświetla niebieski ekran jakieś wiersze przelatuja i laptop startuje od nowa

Co to oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wsadzilem do laptopa dysk twardy z innego laptopa na którym był Windows Vista na moim niby był 7 i

 

 

W tym zdaniu masz odpowiedź , wsadziłeś dysk z innego lapka z kompletnie innymi bebechami ( przynajmniej tak myślę ) , system podczas startu natrafia na sprzęt do którego może nie mieć sterowników stąd takie jajca .

 

Screen z posta #1 sugeruje że dysk odszedł do krainy wiecznych marków .

 

Wstawiłeś dysk z innym systemem , jak możesz to go sformatuj i zainstaluj na nowo system z poziomu tego laptopa .

 

System zainstalowany na innym kompie nie zadziała , będzie się zachowywać jak Vista z posta wyżej .

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to niestety znowu ja

Kupiłem na allegro oryginalny klucz do win7 dostałem link żeby pobrać win obraz ISO wypakowalem Przez winrrar pliki wrzuciłem na pendrive ustawiłem botowanie ale po załadowaniu plików Windowsa wyskakuje błąd jak na fotkach

Dlaczego?

post-158041-0-62263100-1443227523_thumb.jpg

post-158041-0-45862300-1443227591_thumb.jpg

post-158041-0-26503800-1443227625_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o te cmd mi chodzi ponieważ przy starcie win botuje się z pendrive widać ładowanie plików Windowsa do instalacji przelatuje zielony paseczek i po nim nie powinno wyskoczyć cmd tylko okno do instalacji Windowsa a wyświetla cmd i nic nie można zrobić nie instaluje się nie działa i moje pytanie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...