Skocz do zawartości
Kilokush

Need For Speed 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mnie cieszy ten lament, świadczy o waszym wysokim poziomie i wymaganiach. Ale ja dla syna takiej gry potrzebuję. NFS z obsługą kierownic, modami i czystą arkadową prostotą . Nie musi być realistyczny, ani odkrywczy. Nie musi robić przełomu, ma być zwyczajny i dobry, a tego ostatnio NFS brakowało. 
Myślę, że taki jest target tej gry i na tym polega jej sukces.

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy ten lament, świadczy o waszym wysokim poziomie i wymaganiach. Ale ja dla syna takiej gry potrzebuję. NFS z obsługą kierownic, modami i czystą arkadową prostotą . Nie musi być realistyczny, ani odkrywczy. Nie musi robić przełomu, ma być zwyczajny i dobry a tego ostatnio NFS brakowało.

 

Ostatni NFS nie był grywalny na PC z sygnatury. Nałożony tam limit FPS skutecznie uniemożliwiał grę. I nie chodzi o to by było płynnie. Tam było tak źle, że grać się nie dało. Dlatego według mnie decyzja z czekaniem i dostosowaniem gry do PC ( usunięcie FPS limitu) to była bardzo dobra decyzja. Może ta gra przynajmniej będzie grywalna.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie siła wersji PC w modach... może uda się zwiększyć natężenie ruchu ulicznego żeby choć trudniej było...

A co do wymagań to fakt, żeby NFS Rivals czy Most Wanted chrupały na GTX970 to coś nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie siła wersji PC w modach... może uda się zwiększyć natężenie ruchu ulicznego żeby choć trudniej było...

 

A co do wymagań to fakt, żeby NFS Rivals czy Most Wanted chrupały na GTX970 to coś nie tak...

 

Most Wanted działa ok ale Rivals jest niegrywalny. Spadek FPS powoduje "slow motion", a wzrost przyśpieszenie czasu i gry.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted działa ok ale Rivals jest niegrywalny. Spadek FPS powoduje "slow motion", a wzrost przyśpieszenie czasu i gry.

 

Przypomina mi to inną starą gierkę, która miała równie zły kod. Osiągnięcie na niej 300 fps równało się 5-krotnemu przyspieszeniu. :D Dopiero vsync ratował sprawę.

 

 

Czy w tym nowym "czymś" (celowo nie używam "nfs" - to wciąż jednak dla mnie jest zarezerwowane tylko dla starych perełek) da się włączyć widok zza kierownicy? Jeśli nie, to już wiem, że na pewno nawet tego nie ruszę. Po tym trailerze moja ocena jest taka:

- fuckin' nitro

- gdzie się podziały te fajne rockowe i elektroniczne kawałki? Wszędzie tylko ten rap i hh, brakuje tylko na starcie gościa ze złotym łańcuchem do kompletu. A na fotelu pasażera pewnie baba w bikini, choćby i zima była na zewnątrz...

- ten świat powinien już dawno wymrzeć i zatonąć - tam ciągle pada deszcz!!! (pewnie tylko po to, by uzasadnić ten niemożliwy i tak w realu ciągły drifting)

- a skoro o driftingu mowa, to: niekończący się drifting (arcadówka ma swoje granice - to nie Ridge Racer)

- tęsknię za trasami w starym stylu - lasy, góry, przełęcze, wybrzeża, nawet niech będzie wulkaniczna wyspa... teraz tylko ciągle miasta i tereny podmiejskie.

- naklejki na lambo i porsche - serio? Bardziej obciachowo się nie dało?

 

+ grafika nie wygląda najgorzej, choć tu się trochę wstrzymuję z oceną, ponieważ wszystko na filmie było w ruchu i nie widać detali.

+ obsługa kierownic (włącznie z nowymi modelami od loga) - ciekawe, jak będzie z ich kalibracją, oraz z FF

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kierownicy nawet nie będę próbował podłączać. NFS to zawsze dla mnie dobra gra pod telewizor do siedzenie na kanapie z padem.

 

I właśnie o to między innymi chodzi. Ta marka zabrnęła w stronę padów już dawno temu i mocno się tego trzyma... niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika szalu nie robi, no chyba ze w garazu jak ogladamy auto i robimy tuning.

 

Ja akurat grajac dzieki abo Orign wydawalem zarobiony w grze hajs na odtuningowanie BMW M3 placac za fabryczne spoilery itd.

 

Gralem pare godzin i 2 razy auto zanurkowalo mi pod asfalt, po czym pokazalo ze sie rozbilem i wrzocilo mnie na trase. Ruch uliczny bardzo maly, brak widoku ze srodka.

 

Sterowanie kierownica: Brak Logitech DFGT, ale mozna uzyc ustawien wlasnych. Czucie auta BEZNADZIEJNE, zreszta na klawie jezdzi sie mi rowniez idiotycznie (reczny na zakretach, dziwne skrecanie, zarzucanie, ogolnie lipa). Podczas gry kiedy jedziemy patrzac na mape trudno rozroznic drogi, gre ratuja tylko wstawki filmowe (o ile ktos lubi taki gimbazowy klimat).

 

Spodziewalem sie o wiele wiecej po tym tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nowego roku jest za 25% ceny na orginie. Wyciągnąłem zakurzoną kierownicę i kupiłem wersję premium, nawet niezła zabawa, ale gra jest zabugowana.  Trasy dziurawe, można wpaść przez bandę w dziurę czasoprzestrzenną, albo znika kawałek nawierzchni. Zdarza się to żako i kończy ponownym wgrywaniem trasy, co trochę trwa.
Fajna jest opcja darmowych skórek społeczności na droższej wersji. Fajny jest też podstawowy fordzik. Kupiłem już Mustanga GT i po przerobieniu plus zestaw tuningowy wygląda jak policyjny.

Z pozytywów szczególnie fajne są drifty. Można bez większych problemów ślizgiem przelecieć cały zakręt 180º.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...