Skocz do zawartości
Sekacz1324

Asus P5K-VM ,Problem z chłodzeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam problem zakupiłem płyte dość czasu temu i dostałem wraz z nią chłodzenie  o takie ( http://allegro.pl/nowy-cooler-asus-silent-775-miedz-gwr36-fvat-i5051980228.html ) i problem polega na tym ze jest backplate od tego chłodzenia i nwm jak go usunąc bo zamierzam zmienić chłodzenie czy któs mogłby dac mi rady związane z tym problem jak go usunąc ;( bardzo proszę o odp z góry dziekuje .

 

 

dodałem zdjecie jak mniej więcej to wygląda

 

post-219187-0-09759600-1439335305_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo chłodzenie usunąłeś? Jeśli nie, to ze zdjęć chłodzenia na aukcji, którą wysłałeś wynika, że jest to mocowane na śruby. Jeśli tak, to backplate powinien sam odejść. Trzymać go mogą co najwyżej tulejki w otworach montażowych w płycie, ale jeśli nie ma tam kleju to powinno się to po prostu wysunąć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok bo to jest tak zrobione ze jak próbuje to wyjąc to az płyta się wygina i nie chce jej złamać i właśnie się zastanawiam czy nie ma tam jakiegoś kleju może mam jakos wypchnąć te kołki razem z tym klejem co o tym myślisz?

 

zawsze jest tak mocno wcisniete czy ktoś musiał z tym cos robic?

Edytowane przez Sekacz1324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

backplate mi wyglada na podobny jak w pc lenovo

po stronie cpu powinienes miec na tulejkach przechodzacych przez otwory w mobo takie plastikowe pierscienie, ktore trzeba usunac, zeby wyciagnac z plyty backplate.

to sa takie zawleczki inaczej mowiac, lapiesz jeden koniec jakims cieniutkim narzedziem i drugi podwazasz zeby zeskoczyl z tulejki.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...