Skocz do zawartości
MeoPL

Jaki zasilacz + k.grafiki do 2.5K zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam obecnie sprzęt jak poniżej. Chcę wymienić zasilacz i k.graficzną do kwoty 2-2.5K tyś. Co polecacie do tego co mam żeby fajnie śmigało:)

 

Mój piecyk:)
  • CPU: INTEL I5 4670K stock @ 4Ghz

  • MOBO: ASROCK Z87 Pro4

  • GPU: GIGABYTE NVIDIA GF 660GTX 2GB

  • MEM: G.Skill TridentX 2x4GB 2400mhz DDR3

  • HDD: WD Blue 1TB WD10EZEX 64MB cache

  • SSD: Cruicial m500 120GB

  • SOUND: ASUS XONAR DG

  • TOWER: Fractal Design Core 3000 usb 3

  • PSU: SILENTIUM PC DEUS G1 500W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 970

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-970-gaming-4096-mb-ddr5-gtx-970-gaming-4g-649152/

 

XFX XTR 550W

 

http://www.morele.net/zasilacz-xfx-black-edition-xtr-550w-fully-modular-135mm-80-gold-p1-550b-befx-628157/

 

Do GTX 980 nie warto dokładać IMO. Jak już to tylko 980Ti, ale to wyjdzie znacznie drożej.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie sugeruj się taktowaniem. Taktowanie można podbić podkręcając rdzeń. Poradników jest sporo i zajmuje to nawet minute. A jeśli nawet nie masz zamiaru podkręcać to i tak różnica w taktowaniu między tym w MSI, a EVGA będzie nie odczuwalna. Do tego jest coś takiego jak boost i karty osiągają cześto wyższe taktowania w tym trybie niż podaje producent. Ja mam MSI 980Ti i karta boostuje do 1342 mhz, gdzie producent podaje ~1200. MSI ma do tego  cichsze chłodzenie

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Ale sugerujemy się przedewszystkim chłodzeniem i frimą, a nie taktowaniem. O to mi chodziło... Producenci fabrycznie podkręcają karty i sprzedają je drożej. A często bywa tak że te tańsze niżej taktowane kręcą się lepiej niż te wyżej taktowane. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...