Skocz do zawartości
nushi

kilka spraw, ustawienia kolorów, gąbki do słuchawek,screeny

Rekomendowane odpowiedzi

 Z góry przepraszam jeśli zły dział, bądź kilka wątków w jednym temacie.

 

  Potrzebuję pomocy.

 1] W cs;go w wielu poradnikach zaleca się ustawienie tej poświaty na poziom 80-100. Jednak czy jest możliwe ustawienie tylko do csa? Ponieważ poza graniem, jest mi to zbędne a nawet przeszkadza, a ręczna zmiana tego przy kazdej rozgrywce mija się z celem, ale granie z tym przynosi jednak jakieś tam efekty...

Od6QFju.png

 

2] Gdzie mogę zakupić gąbki do słuchawek Koss UR40, ponieważ obecne mi się zużyły po 3 latach,na oficialnej stronie kosztują 5$ale zamówienie z oficialnej strony są realizowane tylko do usa i kanady, a cały świat przez posrednika wysyłki, tylko że wtedy przesyłka kosztuje 180zł+... co miją się odrobinę z celem przy słuchawkach wartych 130zł. Napisałem do audioklan, ale prawdopodobnie i tak musiałbym im je wysłać co kosztowało by 50+zł i nie miałbym słuchawek :(

 

3] Czy jest jakiś program do robienia screenów które automatycznie są uploadowane? Coś w stylu screenSHU tylko z większym limitem?

 

edit/

4] Chciałbym zrobić backup paru plików aby w razie awarii zawsze były i zastanawiałem się jaki dysk w chmurze będzie ok? do 3/4 gb maks chciałbym wysłać. Coś polecacie?

 

 Z góry dziękuje, i przepraszam za kłopot.

Edytowane przez nushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. VibranceGUI

 

2. Ludzie sobie obszywają pady skarpetkami :P nawet ładnie wygląda

 

http://img855.imageshack.us/img855/2540/superluxmod2.jpg

http://cdn.instructables.com/FOH/O4PG/FLQAM3UR/FOHO4PGFLQAM3UR.LARGE.jpg

 

 

3. nie wiem

 

4. W dysku google masz bodajże 15gb miejsca i wystarcza adres na g-mailu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...