Skocz do zawartości
9masacre4

Multimedialny laptop do domu. Ok. 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć szukam laptopa do zastosowań multimedialnych 15,6 cala . To ma być centrum domowej rozrywki. Filmy, muzyka i średnio wymagający gry typu Sims 4, fifa. Budżet do 2500 zł. Jak będzie cos taniej to jeszcze lepiej

 

Priorytety

1. Dysk ssd

2. Rozdzielczość 1080p

3. Matowa matryca

4. Dobre audio. Żeby głośniczki dobrze grały.

5. Mocniejszy procesor typu i5.

6. Mocna Integra. Może coś w stylu broadwell. Nie wiem. Albo jakaś średnia karta grafiki.

7. Solidna jakość wykonania. Laptop bedzie używany przez całą rodzinę. Wiec prawdopodobnie będzie latał po pokojach i działał przez większość dnia.

 

Bonus :

1. Brak systemu. Będzie trochę taniej

2. Atrakcyjny wygląd. Coś innego niż czarne i smutne Lenovo.

Edytowane przez 9masacre4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duże wymagania, mały budżęt a ty jeszcze w kolorach wybrzydzasz :E

 

Acer e5-571 z i5ulv + gt840m Full hd SSD

MA sz w nim matryce FHD

masz w nim dysk ssd

mocna bateria

dobra jakosc wykonania

 

z full hd jedyna alternatywa to Lenovo z50 z i5u + gt840m FHD SSD

Białą obudowa

dysk ssd 240gb

wydajność podobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna propozycja z tym acer'em. Na angielskim amazonie jest bordowa i niebieska wersja kolorystyczna u nas nie mogę tego znaleźć. Ale też pewnie inna konfiguracja. Trochę o nim poczytalem i jedyne co odstaje to słaba jakość obrazu. Jasność, kontrast, czerń itp. Reszta bez zarzutu. Jaki dysk ssd jest w tej wersji z x koma?

 

Powiedzmy ze, budżet +-300 zł w dół i górę. Jest coś może o słabszej wydajności ale lepszy ekran, podświetlana klawiatura, ładny wygląd i wciąż 15cali full HD, dysk ssd. Premium feeling.

 

Acer w podanej przez ciebie konfiguracji na razie wygrywa, ale chcę mieć jeszcze jakiś laptop do wyboru.

 

Dzięki :))

Edytowane przez 9masacre4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha :) nawet nie pomyslalem o konwertowalnych laptopach. Ciekawa opcja ale zejdzmy na ziemię. :D

 

Coraz bardziej nastawiam się na acera. Teraz przeszkadza mi jedynie za mały dysk ssd. 256 gb dałby rade. Nie widzę tam takiej opcji. Napisałem do a

Sklepu może coś znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...