Skocz do zawartości
artixb123

Poszukuje ram

Rekomendowane odpowiedzi

Ile masz ram obecnie ?

 

Dołożenie ramu może trochę pomóc w sytuacji jak masz tragicznie mało ramu ( 1GB lub mniej ) a grasz w gry które są łakome na ram ( np. Minecraft ) .

 

Choć patrząc po specyfikacji to ramu masz aż nad to - konkretnie 3GB , tutaj dokładanie ramu jest średnio sensowne - co innego cię ogranicza .

 

Konkretnie karta i procek , karta szczególnie , karta to integra HD4250 - to niedzielnego grasznia w starsze tytuły wystarczy , ale jak chcesz grać w najnowsze gry na wysokich detalach to zapomnij .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś uważnie mój poprzedni post .

 

Masz 3GB ramu , dołożenie ~5 GB nie wiele zmieni bo to nie ram jest problemem .

 

Problemem jest karta graficzna , o ile CS:GO czy LoL na małych mapach i/lub przy niskich detalach powinny chodzić płynnie na HD4250 to o czymś lepszym zapomnij , także o graniu w ww. gry w wysokich detalach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój poprzedni temat został zamknięty to napiszę tu .

 

Adapter ciężko będzie dostać w polsce - na allegro go nie widzę , możesz poszukać na giełdzie naszego forum albo innego o grach / komputerach .

 

Sciągnięcie adaptera z zagranicy to koszt od 35$ za sam adapter , do tego 5-40 $ za wysyłkę ( aliexpress , ebay czy amazon ) .

 

Tutaj masz adapter Ares za 35$ + 15$ koszty przesyłki .

 

Do tego karta graficzna ( GTS450 / HD6770 lub lepsza ) , zasilacz - wystarczy markowe 350W - ma tylko zasilać kartę , opcjonalnie monitor lub TV - wtedy uzyskasz większe fps-y niż przy wyświetlaczu lapka .

 

Obstawiam że kwotowo całość wyjdzie 400-500 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest 35 euro tak?

 

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Nie potrzebuje monitora bo go mam czyli taniej xD

 

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Masz moze team speka to pogadamy

 

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...