Skocz do zawartości
Pentol

Zalman H1

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem specyfikację tej obudowy: Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 160mm, a wysokość Thermalright HR-02 - Mach Rev. B to 162mm więc jest o 2 mm za wysoki, ten Dark Rock 3 co polecił ZawodSprzedawxa to ma wysokość 160mm więc prawdopodobnie zmieści się na styk. Napisz później co wybrałeś i czy się zmieściło :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem specyfikację tej obudowy: Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 160mm, a wysokość Thermalright HR-02 - Mach Rev. B to 162mm więc jest o 2 mm za wysoki, ten Dark Rock 3 co polecił ZawodSprzedawxa to ma wysokość 160mm więc prawdopodobnie zmieści się na styk. Napisz później co wybrałeś i czy się zmieściło :)

 

Dziękuje bardzo za odpowiedź,  zastanawiam się tylko czy się pamięć zmieści do tego dark-a

 

http://www.morele.net/pamiec-g-skill-ripjaws-4-ddr4-16gb-8gbx2-3000mhz-cl15-f4-3000c15d-16grbb-707336/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz też podać model płyty głównej, aby dokładnie wiedzieć. Bez podawania modelu to wysoko prawdopodobne że pierwszy slot pamięci RAM będzie niedostępny dla pamięci z wysokim radiatorem, ale tak jak pisałem podaj model płyty głównej.

 

Edit:

Doczytałem że pod tego Dark Rock'a 3 tylko że w wersji PRO zmieszczą się pamięci które podałeś tylko, że jego wysokość to 163mm, więc nie zmieści się do obudowy.

Edytowane przez Ghostraid3r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz też podać model płyty głównej, aby dokładnie wiedzieć. Bez podawania modelu to wysoko prawdopodobne że pierwszy slot pamięci RAM będzie niedostępny dla pamięci z wysokim radiatorem, ale tak jak pisałem podaj model płyty głównej.

 

Edit:

Doczytałem że pod tego Dark Rock'a 3 tylko że w wersji PRO zmieszczą się pamięci które podałeś tylko, że jego wysokość to 163mm, więc nie zmieści się do obudowy.

 

Płyte wybralem taką narazie bo pod Skylake nie jeszcze dużego wyboru

 

http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-maximus-viii-ranger-v1-0-m8r-707311/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej płyty to odległość gniazda CPU do 1 slotu pamięci RAM jest standardowa (mniej więcej), te chłodzenie będzie Tobie zasłaniać 1 slot pamięci. Można sobie z tym poradzić poprzez podniesienie wentylatora lecz będzie wystawać on ponad radiator, czyli wysokość całego chłodzenia będzie większa niż standardowa wysokość. Wsadzisz pamięci co najwyżej w 2 i 4 slot, nie będzie to przeszkadzać, problem może się pojawić kiedy będziesz chciał dokupić więcej pamięci ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...