Skocz do zawartości
TheeDudii

Monitor 24-calowy do gier pod kartę graficzną GTX 960

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Kupuję zestaw z GTX 960 OC. Niestety nie umiem znaleźć monitora pod tą kartę graficzną Najbardziej interesuje mnie monitory IPS i PLS - najlepiej 24 cali. Chciałbym na monitor przeznaczyć do 600zł. Zastanawiam się nad monitorem

SAMSUNG S24D390 i jednym tańszym - ACER G246HYLbd. 

Monitor trochę bliżej niż na wyciągnięcie mojej ręki. Monitor będzie służył głównie do gier (najnowszych i nienajnowszych). Na głośnikach mi nie zależy (mam lepsze  :biggrin: )

 

 

 

 

 

Nie chciałbym widzieć komentarzy typu: Kup se GTX 970 bo lepszy - To to samo co "Nie przesiadaj się z malucha na corsę, bo jest wolniejsza niż ferrari" - Aktualnie mam starego della inspiron n5110 z procesorem graficznym GeForce GT 525m a więc przesiadka na GTX 960 to wymarzony raj.

 

 

 

Dzięki za uwagę- czekam na odpowiedzi.


Jeszcze jedno. Niepotrzebny mi monitor z marną TN-ką ze 120hz. wystarczy mi 75hz/60hz IPS/PLS

 

Dzięki i pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 600 zl nie kupisz monitora TN z 120/144 hz wiec Ci to nie grozi. Ba mawet wśród IPS za ta kase nie ma cudów. Ale np taki monitor ma niezla matryce i jakość obrazu.

 

http://www.morele.net/monitor-aoc-i2369vm-579267/

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeszcze mam jedno pytanie. Mieszkam w domu, gdzie komputer mam na poddaszu i światło z okna leci prosto na monitor. Mam markizy zaciemniające na oknach, więc nie jest aż tak źle. Mam tylko pytanie czy nie będzie się odbijało na tych monitorach (acer, samsung, aoc) światło- Wiem że ten samsung ma matrycę PLS a aoc i acer mają IPS. Który z nich byłby najlepszy? 

 

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat sama matryca nie ma nic wspólnego z odbijaniem światła .

 

Prędzej to czym jest pokryta - a pokrycie może być błyszczące lub matowe .

 

Do takich warunków jak u ciebie to najlepiej monitor z matowym pokryciem matrycy , choć takowy będzie trudno dostać w tej kwocie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...