Skocz do zawartości
Jarek1853

Odłączanie monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji do WIN 10 potrafi mi odłączyć monitor, pokazuje brak sygnału i pomaga jedynie reset. Zwykle dźwięk leci dalej, chociaż zdarza się że się zatnie. Na 7 nie miałem tego problemu. Zdarza się tak przy niskim obciążeniu (film, opera), w czasie grania problem nigdy nie wystąpił. Myślałem, że to przez OC ale po przywróceniu standardowych ustawień problem również występuje. Przeinstalowałem również sterownik grafiki.

Specyfikacja:

Q6600@3GHz 1.28V

4x 1GB DDR2 RAM @888Mhz CL5 1.85V

Asus P5N-D

GeForce 9600GT

WD 320 GB

Samsung 1 TB

Chieftec 400W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrzykników żadnych nie było i nie ma. Sterowniki wgrywałem 3 różne wersje, wgrywałem nawet sam sterownik bez dodatków Nvidi. Niestety problem cały czas występuje. Sterowniki usuwane za pomocą DDU. Może wgrać jeszcze raz 10 na 10 za pomocą Windows Media Creation Tool, a właściwie zrobić aktualizację z 10 do 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że stary komputer i nowy system to problemy z kompatybilnością i sterownikami i dla tego tak się dzieje. Gdzie jest problem to jest dużo możliwości. Win 10 nie jest jeszcze dopracowany nawet jeśli chodzi o stosunkowo nowe podzespoły np problemy kompatybilności z Pentium G 3258. Czyli po prostu szukaj igły w stogu siana.

Edytowane przez lukadev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem trochę internet i jest to dość popularny problem nawet na nowszych układach graficznych. Nivida wydała jakieś nowsze sterowniki i problem podobno występuje rzadziej ale nadal występuje. Sterowniki po aktualizacji systemu wgrywane kilka razy. Obawiam się, że na chwilę obecną pozostaje czekać, nigdzie nie ma pewnego rozwiązania, albo wrócić do 7.

Edytowane przez Jarek1853

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...