Skocz do zawartości
ZaX124

Komputer działa gorzej niż powinien :v

Rekomendowane odpowiedzi

http://scr.hu/8tbt/46f82 karta graficzna i procesor

16gb ram

moc zasilacza-750W (be quiet!)

 

Cześć , siema , elo , dzień dobry,

Problem jest prosty- mimo tego, że komputer powinien śmigać, ma problemy z wydajnością. Jeśli potrzeba jakichkolwiek informacji, wystarczy napisać. Za cholerę się na tym nie znam, więc liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam,                                                                           

                                                                                                Grzesiek

PS Raczej wykluczam opcję przegrzewania się.

PS2 Nie mam pojęcia co jest przyczyną, obstawiam złe zgranie karty graficznej i procesora. W razie pomyłki, proszę admina o przeniesienie tematu.

 

 

edit: poprawki wizualne

Edytowane przez ZaX124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedyne miejsce gdzie się da-w wejście z narysowanym monitorkiem :v mówiłem , za cholerę się na tym nie znam. Od środka widać, że podłączony jest do procesora (chyba). Do takiego dziwnego z napisem GIGABYTE GA-H97-Gaming 3. Ugh. Informatyka nie jest dla mnie.


Może to też się przyda : http://scr.hu/8tbt/pixk3


Ale raczej już to wszystko napisałem. Chyba że jestem debilem i zapomniałem napisać że W7

Edytowane przez ZaX124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kabel od monitora do wejścia na dole zdjęcia.

Na tym drugim do tego wejścia po środku pudła (te ułożone w poziomie)


Podłącz monitor pod GTX'a.

 

Jasnowidz? Hehe, pewnie lata praktyki...

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dziękuję wszystkim którzy pomogli. Kocham. Ugh. Czyli jutro do sklepu zapieprzam. Jeszcze raz , wielkie dzięki ludzie, miałem ten problem już od paru lat ;_; nigdy nie zauważyłem że coś jest nie tak. Pozdrawiam , temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

miałem ten problem już od paru lat

 

much wow :D

 

 

 

 

 

 

 

Zazwyczaj producent dodaje taką przejściówkę do karty graficznej. Jak dalej masz pudełko to poszukaj w środku

 

vga-to-dvi.jpg

Edytowane przez Kamil_NN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...