Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio kupiłem adapter ze starej złączi ATA na SATA. Po podłączeniu BIOS wykrył DVD, system też. Zabrałem się za instalowanie Crysis 3. Wkładam płytę, dvd odczytuje poprawnie. Gdy przechodzę do instalacji napęd tak jakby się zacinał, chodzi mi o to że wyskakuje okno od instalatora (origin'a) że błąd odczytu płyty. I muszę kliknąć ponów próbę, wtedy instalacja idzie dalej, chciałbym to naprawić, bo wiadomo smutno by było gdy podczas instalacji GTA 5 na 6 płycie by wyskoczył błąd :D. Nie wiem czy tu chodzi o jakieś sterowniki czy co ? Proszę o szybką pomoc.

Poniżej dodaję zdjęcie mojego adaptera ;)

post-219067-0-64347800-1441287854_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinasz napęd ATA do złącza SATA czy odwrotnie ?

 

Może wina leży po stronie przejściówki ?

 

Tego typu przejściówki nie zawsze działają poprawnie , sam miałem z takową problemy .

 

Ew. sam napęd jest uszkodzony lub wybredny w kwestii płyt .

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinasz napęd ATA do złącza SATA czy odwrotnie ?

 

Może wina leży po stronie przejściówki ?

 

Tego typu przejściówki nie zawsze działają poprawnie , sam miałem z takową problemy .

 

Ew. sam napęd jest uszkodzony lub wybredny w kwestii płyt .

No widzisz raczej napęd nie jest uszkodzony bo na starej płycie (z obsługą HDD Cable) napęd hulał. A na tej sie tak po prostu na chwilę co jakiś czas tak jakby rozłączał - będac cały czas w Mój Komputer. Może przestawić na inny tryb te DVD? Może SLAVE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...