Skocz do zawartości
Kilokush

Fifa 16

Rekomendowane odpowiedzi

Można jakoś wyłączyć tą klawiszologie co się wyświetla obok kierowanego piłkarza?

Jak się gra w kilka osób, to masakrycznie to wygląda.

Wysłano z Nokia Lumia 920

 

Puza podczas meczu. "Trener" czy tam Tryb trenera > Ukryj albo wyłącz - jak wolisz

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, spodobało mi się, preorder zamówiony :)

 

Bardzo fajna fizyka, przy wrzutkach albo odbiorach główką. Strzałów z dystansu jeszcze nie patrzyłem bo wpierw trzeba "ogarnąć" grę na boisku.

 

ps. Kobiety rządzą! :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, spodobało mi się, preorder zamówiony :)

 

Bardzo fajna fizyka, przy wrzutkach albo odbiorach główką. Strzałów z dystansu jeszcze nie patrzyłem bo wpierw trzeba "ogarnąć" grę na boisku.

 

ps. Kobiety rządzą! :D

 

Czekam na moda odblokowującego możliwość grania kobiety vs faceci. Nie będzie lepszej zabawy jak sklepanie kolegi siedzącego obok drużyną męskich Niemek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, na premierę już miałem złoty team zrobiony za pośrednictwem web app. :D


Ktoś się orientuje czy premiowe monety, które kupujemy w sklepiku w grze za FCC się kumulują, tzn. jakbym kupił premię 200x5 + 200x10 to przez pierwsze 5 meczy będę dostawał podwójną premię czy po prostu ta druga opcja nadpisze pierwszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szybka" piłka to podstawa.

A tak przy okazji ktoś zainteresowany wspólnymi meczykami?

Maqduf <--- origin ID

 

Bardzo fajnie się kopie :D wczoraj normalnie odpłynąłem przy tym :) 

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zastąp zawodnika koncepcyjnego"

 

O co chodzi w tym zadaniu, bo tak jest wytłumaczone, że są dziesiątki wątków na forach i nikt nie wie o co chodzi.  :biggrin:

 

---edit---

 

Znalazłem jakby kogoś interesowało to tutaj jest dobrze wyjaśnione - https://youtu.be/kHaIVTzrOxI?t=215

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szybka" piłka to podstawa.

A tak przy okazji ktoś zainteresowany wspólnymi meczykami?

Maqduf <--- origin ID

 

Bardzo fajnie się kopie :D wczoraj normalnie odpłynąłem przy tym :)

Z wielką przyjemnością rozegram jakiś meczyk aby lepiej poznać tą grę.

Mój Origin ID: Tomix7110

 

Oprócz tego zapraszam innych posiadaczy Fify 16 do wspólnej gry. :)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath ustawiasz wpierw skład potem kupujesz jednego zawodnika normalnego który jest u Ciebie w "konceptach" i zastępujesz go o ile dobrze pamiętam :P (nie oglądałem filmiku od razu mówię ^^)

 

wczoraj dostałem od rtv kod na 15 x paczka FUT więc dopiero zaczynam zabawę z tym trybem ;)

 

Za to mogę się potem pochwalić strzałem Neiceb (chyba tak się nazywała) z 35-40 m! :D (śmieszne bo dzisiaj czytałem recenzje i minusem były strzały z dystansu, które mi wychodzą cudnie ale np mój współlokator nie potrafi nic takiego oddać)

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finezyjne wchodzą za każdym razem praktycznie jak się da odpowiednią siłę strzału. ;>

Mój skład fut, wszystko kupione za daily bonusy z fut web app, coś tam handlowałem ale nie wiele. Jeszcze coś na ławkę muszę kupić i można coś pograć online, ale jakoś mnie nie ciągnie, najczęściej gram z kumplem barca vs real. :D

https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=bCovd5AZnLYxW:FFA16PCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie wygląda u was sprawa z procesorem podczas gry?

W moim PC podczas meczu procesor chodzi minimum z obciążeniem 30% i nie wiem czy jest to norma lub mam coś źle ustawione. :/

 

Procesor: Intel i7 4770

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie nieraz problemy w UT że po meczu nie nalicza punktów tylko mieli i wywala błąd połączenia z serwerami? Gram w singla żeby trochę coinsów pozbierać i dzisiaj już kilka razy mi się zdarzyło. Oczywiście nalicza porażkę bez względu na wynik, nie dolicza coinsów a zużyte kontrakty już tak, bo jakby inaczej.


W ogóle jak ta gra wałuje w singlu, mój team jest lepszy od wszystkich zespołów, z którymi gram w lidze, zawodnicy kondycji na 100% a w połowie meczu już są tak wypompowani, ze praktycznie każdy ma na czerwono kondychę a przeciwnik jakieś 75%.

Przeważnie mecz wygląda tak, że ja oddaję kilkanaście strzałów na bramkę z czego większość to zmarnowane sety - całkowity przeypadek, które się nie powinny zdarzać albo słupki, poprzeczki. Przed chwilą sytuacja po moim strzale, przeciwnik zrobił wślizg i wybił piłkę ręką i sędzia odgwizdał rzut rożny, mi to każdą najdrobniejszą rękę na boisku gwiżdżę.  :biggrin:

Przeciwnik przeważnie robi jakąś mega akcję i z [gluteus maximus] strzał i gol. Ostatnio tak męczyłem się z reprezentacją norwegi, grała dosłownie jak real i barca razem wzięta, takie akcje kleiła że niejeden żywy przeciwnik mógłby się schować także to jest tak wszystko mega zaskryptowane, że szkoda zdrowia na singla i zbieranie tych coinsów... 

Fajnie, że poprawili AI ale przesadzili, jak grałem w 15 to na legendary rozwalałem kompa a tutaj się trzeba 3x tyle natrudzić na zawodowcu i często w dupę.  :zonk:

 

Już nie wspomnę o tym co zrobili z podaniami, granie barcą albo realem i tyle strat, niecelnych podań jakby się co najmniej legią albo lechem grało.  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, zauważyłem to dopiero na poziomie 7 ligi ofline (nie zagram online do czasu az gry nie opanuję), kondycja spada jakbym grał graczami z overall 60, obrona jest OP (jeden mecz obronca przeciwnika wybija pilke z bramki przewrotką, w drugiej połowie cała moja linia obrony łapie kontuzję), odbiór piłki to droga przez mękę... jak na razie f15>>f16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosłownie co mecz kontuzję mimo, że zawodnicy wychodzą ze 100% kondycją, jaja normalnie. Rozumiem handicap w multi ale w singlu? CPU nagle takiego boosta dostaje do wszystkiego, średni zawodnicy mają mega fizyczność i z każdym się przepchają, jedna akcja daleki strzał z dystansu i gol a u nas poprzeczki, spalone. Przeciwnikowi ani razu na tyle meczy nie odgwizdał ręki ja mam średnio 1-2 na mecz.

Zresztą wystarczy pooglądać na yt filmiki kamyka albo isamu, mają identyczne zdanie na temat gry co ja i moi znajomi. Trochę żałuję wydanej kasy powoli, bo gra się beznadziejnie, zero przyjemności z gry nawet jak wygrywam to gole i akcje są jakieś losowe i przypadkowe, zero zgrania, bo jak tu zrobić akcję jak setki są marnowane albo przez niecelne podania (teraz najlepiej grać balansem bo strach w ogólę jakąś sztuczkę odpalać albo podanie :mellow: ), których jest zatrzęsienie albo strzały w niebo. Chcieli podnieść realizm? To wprost przeciwnie obniżyli i zrobili z gry bilard.


Voice chat jak nie działał od początku tak nie działa do dzisiaj, ludzi wywala z gier multi i singlowych - to co opisałem posta wcześniej. Drugi ubisoft się rodzi chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem trochę i niestety muszę stwierdzić, że 16 to najbardziej zje-ba-na odsłona od 5 lat (ostatnią tak słabą, niegrywalną wersją byłą fifa 2010 lub 11, nie pamiętam)

 

na zawodowcu przeciwnik dowolnym składem nie popełnia praktycznie żadnych błędów w obronie, do tego podaje do nogi każdą piłkę... twoi zawodnicy to totalne łamagi pomimo overalla na poziomie 80. 60% moich podań jest albo niecelna, albo przeciwnik dziwnym trafem teleportuje się i przecina tor piłki

nie wspominając o cudownych obronach, zza 25 m udało mi się tylko raz strzelić bramkę, wszystko inne jest wybijane łapane niezależnie czy broni bramkarz, czy ameba

opinia osoby, która ograła chyba wszystkie fify od 98, a na Xbox od wersji 10. Nie jestem wymiataczem, ale zazwyczaj po kilkunastu meczach ustawiałem zawsze przedostatni poziom trudności i było dla mnie w sam raz... a teraz zawodowiec to 1-2 bram z mojej strony na 3 mecze...

 

duel z bratem offline to sypanie kur-wami, w obronie spokojnie można odłożyć pada, AI spokojnie sobie poradzi sama...

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...