Skocz do zawartości
Kilokush

Fifa 16

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżmy trochę temat. Panowie mam pewien problem z opcją sieciową. Łączę się z ziomkiem meczyk gra wszystko gites jest ale mam tzw "matrixa". W pewnych momentach, gra zwalnia (wygląda to trochę jak z matrixa) czy ktoś wie dlaczego coś takiego się dzieje? Wiem lag = stop gra, a tu jest zwolnienie płynności gry. Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli osoba z Tobą grająca ma lagi to u Ciebie to też będzie widoczne. A zatem jeśli lagi i "zwalniający świat" ma miejsce w meczach tylko z tą osobą to możesz mieć pewność na 99%, że to problem tej osoby.

Edytowane przez Piehursson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić fife 16 bo porównywałem do 15 to są ogromne zmiany w całe fizyce i dodali kobiece drużyny :banana:

Jeśli posiadasz 15 to zmian jest kilka ale różnic wielkich raczej nie poczujesz. Kobitki to dodatek z którego mało kto korzysta. ;D

Jeżeli jednak masz "braki" w nowszych częściach Fif to polecam. ;)

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega chce kupić fife 16 dla 8 letniego synka.

 

No ale jego komputer to:

 

CPU - E8400

RAM - 4 GB 800 mhz

GPU- GT 730 384 SP DDR5 1GB

WIN7 x64.

 

Da się na tym sprzęcie uruchomić tak nową grę jak Fifa 16 ?

 

Dzięki.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie za bardzo, zawsze może odpalić stronkę CanYouRunIT, tam przeskanuje mu kompa i stwierdzi czy się nadaje. Ale nie liczyłbym na cud.

 

Moje pytanko z innej beczki. Chodzi mi o tryb jednego zawodnika (witrualna gwiazda tak się chyba nazywał ten tryb). Czy po przejściu na kamerę zza pleców również macie stałe 30 fps? Myślałem że mam poprostu za słabą grafikę by ogarneła całe boisko z tej perspektywy ale gdy odpaliłem frapsa miałem constans 29,9 fps. EA zablokowało możliwość przekroczenia tej granicy? (w ustawieniach mam włączone "ogranicz do 60kl/s" nie testowałem bez ograniczenia).    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega chce kupić fife 16 dla 8 letniego synka.

 

No ale jego komputer to:

 

CPU - E8400

RAM - 4 GB 800 mhz

GPU- GT 730 384 SP DDR5 1GB

WIN7 x64.

 

Da się na tym sprzęcie uruchomić tak nową grę jak Fifa 16 ?

 

Dzięki.

Na Originie jest dostępne demo Fify 16 - niech zassie i sprawdzi organoleptycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...