Skocz do zawartości
levis88

Smartfon z androidem do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić smartfona w najbliższym czasie. Najlepiej nowy lub z gwarancją. Zastanawiam się m.in. nad huawei p8 lite, sony xperia t3, samsung galaxy s4. Nad wydajnością stawiam jakość wykonania i czas pracy na baterii. 

Edytowane przez levis88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG G2 to fajna propozycja,ale budżet masz tak na styk,podobnie jak w przypadku galaxy S4,musiałbyś dołożyć około 100zł aby dostać nówkę. Poza tym ciekawie prezentuje się też Huawei p8 i zastanowiłbym się wlaśnie nad nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się pomiędzy nieznanym mi huawei p8 Lite(nowy za 850zł) , a sony xperia z2(używana kilka miesięcy za 1060zł). Z samsunga rezygnuje pomimo jego możliwość za względu jakości obudowy. 

Edytowane przez levis88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei p8 lite fajny, nowy i nowoczesny telefon ale jakość i słaba bateria, a o LG kolega mi wspominał. Przejadę się dziś po sklepach może coś będzie żeby dotknąć i podejmę ostateczną decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego Note 2 dokupiłem otterbox commuter

 

http://allegro.pl/otterbox-commuter-n7100-galaxy-note-2-black-i5150503076.html

 

http://allegro.pl/otterbox-galaxy-note-2-defender-obudowa-pancerna-f-i5108605570.html

 

Obudowa przestała mnie interesować.

 

Poprzednio miałem S2 w podobnej obudowie, przy odsprzedaniu po 2 latach, po zdjęciu obudowy i foli - telefon jak nowy.

 

W zasadzie użytkuje go znajomy, telefon oczywiście dalej w tej obudowie z nową folią na ekranie - stan igła. Po 4 latach baterię wymienił jedynie.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...