Skocz do zawartości
thelama

Co lepsze: RAM NANYA czy TwinMOS ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sadzicie?

Chce kupic NANYA CL2.5 512 DDR 333 ale beda taktowane na 266 , bo stara plyta ! CO O TYM MYSLICIE WARTO ? KTORE WYBRAC ! Cena NANYA 310 , chlop w sklepie powiedxzial mi ze NANYA jest lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOŚĆ SIĘ ZNA JAK JA NA CEROWANIU SKARPETEK,

POSZUKAJ O TWINMOSACH BYŁO OD CH...A POSTÓW.

To ze bylo jak to łądnie ujales: "OD CH...A POSTÓW" nie zmienia faktu ze lepszym producentem pamieci jest Nanya - wystarczy tylko dodac ze kosci z dopiskiem Nanya montuja w Mercedesowych komputerkach sterowania wszystkim co da sie sterowac. Ale TwinMOS to bardzo ekonomicznie dobry wybor - sam takowe posiadam na (M-Tec'ach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOŚĆ SIĘ ZNA JAK JA NA CEROWANIU SKARPETEK,

POSZUKAJ O TWINMOSACH BYŁO OD CH...A POSTÓW.

To ze bylo jak to łądnie ujales: "OD CH...A POSTÓW" nie zmienia faktu ze lepszym producentem pamieci jest Nanya - wystarczy tylko dodac ze kosci z dopiskiem Nanya montuja w Mercedesowych komputerkach sterowania wszystkim co da sie sterowac. Ale TwinMOS to bardzo ekonomicznie dobry wybor - sam takowe posiadam na (M-Tec'ach)

No to czemu nie wzioles Nanya , masz jakies testy co to potwierdzaja i odpowiedz na moj poprzedni post !! Jakie sa mozliwosc o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup to ty potestujesz i wszyscy będą znali już nanya.

a to że w mercedesach montują to żaden argument, samochów to nie komputer (chociaż jest coraz bliżej).

ja bym brałtwinmosy, pewne i podkręcalne. i tak. opłaca się je kupić do starej płyty, która nawiasem mówiąc jest bardzo badziewna i ma słabe wyniki w testach pamięci, jakie by nie były !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy oplaca mi sie kupowac te TwinMos na stara plyte ECS K7S5A gedzie beda taktowane na 2 x 133 Mhz, czyli beda pracowaly z zanizona czestotliwoscia ?

Przy niższej częstotliwości RAM mozliwe że pójdzie na bardziej agresywnych timingach. Pozatym zmienisz kiedyś mobo i proca na coś szybszego i wtedy się przyda, a na obecnym sprzecie nie pokażą całej mozliwości, co nie zmienia faktu że kupno wolniejszego ramu tylko dlatego że obecna płyta nie pozwoli póścić je na standardowej prędkości to głupota - vide mój znajomy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrazenia??? Podkrec, nawet asynchronicznie sama pamiec - powiedz ile osiagnales.

Co do TwinMOSa - jest to wybor ekonomiczny. Jednak ekonomiczny nie rowna sie najlepszej jakosci. Dostaniesz lepsze pamieci, ale musisz zaplacic wiecej. Wybor nalezy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm qpiłem niedawno kostkę 256 - 333MHz z nalepką TwinMOS, kostki są elixir-a, a aida32 wykrywa producenta jako nanya... czy to ekonomiczny czy lepszy wybór ;) ? pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...