Skocz do zawartości
Dart9

PC używany, 500zł, prace biurowe

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz poszukać też w okolicy sklepu z poleasingowymi kompami.

Mi też ostatnio w pracy padł desktop. W tym sklepie:

http://www.shoplet.pl/pl/p/DELL-390-DESKTOP-DUAL-2X2700-SANDYB-4GB-250-7-HP/4297

za 510 zł dostałem własnie wspomnianego wyżej g630 (sandy bridge!) i zamienili w nim jeszcze zwykłe hdd na ssd na życzenie! Do tego 4 gb ddr3 i win 7 prof! Na miejscu można się jeszcze targować i mają większy wybór niż na swojej stronie.

W sumie ten sprzęt za grosze w zastosowaniu biurowym jest tak samo efektywny jak mój domowy i5 - praktycznie nie widzę różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trafisz na ogarniętnego pracownika tak jak ja, to można dużo zrobić. Te zestawy są do modyfikacji, więc masz spore możliwości, a windowsa instalują na miejscu, więc jest świeżutki. 

Ja brałem u nich 3 kompy i dwa monitory, także dostałem fajną zniżkę.

Mają też tanie, nowe klawiatury od geniusa i myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ten mi się podoba, ale jeszcze zapytam - a co da się sensownego kupić za 300-350zł (kluczowe aby miał Win 7)

Edytowane przez kszychooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu, pamiętaj, że to ma jakoś chodzić rozsądnie. Nawet jak to nie dla Ciebie, to pomyśl o komforcie innych. Ja bym jeszcze SSD do tego dokupił. W AMSO możesz popytać co i za ile, ja kupowałem u nich SSD za 130zł i przedłużyłem sobie gware o kolejne 12 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu, pamiętaj, że to ma jakoś chodzić rozsądnie. Nawet jak to nie dla Ciebie, to pomyśl o komforcie innych. Ja bym jeszcze SSD do tego dokupił. W AMSO możesz popytać co i za ile, ja kupowałem u nich SSD za 130zł i przedłużyłem sobie gware o kolejne 12 miesięcy.

Aktualnie pracuje tam P4 ~3,0. Największym problemem jest stary system (XP). 

Edytowane przez kszychooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracuje tam P4 ~3,0. Największym problemem jest stary system (XP). 

 

To ten Dell 390 będzie fajny, później zawsze możesz procka zmienić na jakąś fajną I5 i nic więcej nie trzeba do typowych zastosowań. W miarę możliwości spróbuj SSD-ka jeszcze kupić, to naprawdę daje duuuży kop komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...