Skocz do zawartości
skizzoo

Zestaw na AM1 do 1,5 tys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. W najbliższej przyszłości planuję skompletować sobie komputer, który podłączę do HDTV, aby oglądać na nim filmy oraz grać w różne gry na Steam przy użyciu pada. Z racji, że wacham się nad PS3, które niestety jest już umierające, a nowe gry wychodzą na PS4, które są drogie (gry po 200 zł...), wpadłem na pomysł całkiem mocnego PC za taką cenę.

 

CPU: Athlon 5350

 

MOBO: Asrock AM1B-ITX

 

RAM: GoodRam DDR3 4gb 1600mhz

 

GPU: Radeon R9 270 MSI 2G

 

HDD: Seagate 1TB Barracuda

 

Całość wychodzi jakoś 1300-1375 zależnie od sklepów i ceny. Brakuje mi tylko obudowy i zasilacza lub obudowy z zasilaczem. Co sądzicie o tym zestawie? Oraz jaką obudowę z zasilaczem polecicie?

Edytowane przez skizzoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale tak poważnie :) Jest sens pakować się w AM1 czy po prostu lepiej zakupić zestaw za 1400 z portalu, tylko wrzucić jakąś tańszą mobo i mniejszą obudowe?

 

Moje pytanie jest tylko, jak sobie poradzi z obecnymi grami w 1080p?

Edytowane przez skizzoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie AM1 , o ile do HTPC od biedy wystarczy do do gier nie bardzo się nadaje .

 

Zamiast AM1 brałbym intelowskie S1150 np. Pentium G3xxx + płyta na H81 , wyjdzie drożej niż ww. Athlon + Asrock ale sporo wydajniej .

 

Ten Athlon w grach dostaje i to ostro od Celerona G1820 , to raczej konkurencja dla niskonapięciowych procków z serii J .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...