Skocz do zawartości
tomon

Co zamiast Dell E4310 z 16 GB Ram oraz dwa monitory zewnetrzne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kwestia JEDEN: 

 

Przymierzam się do zakupu mobilnego laptopa - dwa lata temu sprzedałem Dell E4310 - podoba mi sie wizualnie i ma dla mnie wrecz idealną klawiature - pisanie na niej sprawia mi są przyjemnośc, z tego też względu chce do niego wrócić ( jest juz troche wiekowy ale jak dla mnie idelany ) 

W moim firmowym laptopie zainstalowałem do celów prywatnych  SSD + 16 GB ramu i teraz chciałbym przenieśc te dwie rzeczy do Della ale on podobno obługuje max 8GB , 16 tez potrafi działać ale to nie zawsze. 

Tutaj moja prośba  - czy znacie moze coś podbnego do E4310 ale z możliwością zwiększenia pamieci do 16GB. 

Producenci których biore pod uwagę to Dell lub HP .

Matryca 13 cali jest dla mnie idealna na taką w tej chwili tylko patrze przeglądając oferty. 

 

 

 

Kwestia DWA : 

 

Odnośnie podłączenia do laptopa 2 monitorów zewnętrznych.

Czy testował ktoś może z Was konfiguracje ze stacją dokującą na laptopa wyposażoną w porty DSUB oraz DVI i czy da sie na niej odpalić wspomniane dwa zewnetrzne monitory + matryce lapopa tak aby na każdym z ekranów był oddzielny obraz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...