Skocz do zawartości
Seth9

PC do Sony Vegas 12 i Adobe AE (do 1700 z systemem)

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

 

 

szukam PC niestety do max 1700 ( z systemem windows 7 i buda ) ktory bylby w tej kwocie jak najbardziej zoptymailizowany do ww. programow i bylby zlozony z nowych czesci (f-vat).

 

Stawiac na cos z i5 + zintegrowana grafika czy moze odzielna karta ale slabszy procek ??

 

 

moze cos z Radeon'em 7790 OC ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

 

szukam PC niestety do max 1700 ( z systemem windows 7 i buda ) ktory bylby w tej kwocie jak najbardziej zoptymailizowany do ww. programow i bylby zlozony z nowych czesci (f-vat).

 

Stawiac na cos z i5 + zintegrowana grafika czy moze odzielna karta ale slabszy procek ??

 

 

moze cos z Radeon'em 7790 OC ??

 

Witam,

 

Z tego co wiem to w S. Vegas możesz włączyć sprzętową akcelerację (tzw Cuda) więc raczej celuj w karty Nvidia.

Nie musi to być karta topowa wystarczy jakaś 960 lub wyższa ewentualnie jak cię budżet nie puści to jakaś z serii 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z tego co wiem to w S. Vegas możesz włączyć sprzętową akcelerację (tzw Cuda) więc raczej celuj w karty Nvidia.

Nie musi to być karta topowa wystarczy jakaś 960 lub wyższa ewentualnie jak cię budżet nie puści to jakaś z serii 7.

Dzieki za odpowiedz.

 

Jednak znajomy ma limit funduszy na ten cel i wynosi on 1700 z buda i systemem :(

Mam problem bo nie wiem czy skladac zestaw z karta zintegrowana i5 lub cos od amd czy moze <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> i3 lub jakiegos pentiuma i karte od nvidia

 

do tego 8gb ram i dysk 500gb

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.

 

Jednak znajomy ma limit funduszy na ten cel i wynosi on 1700 z buda i systemem :(

Mam problem bo nie wiem czy skladac zestaw z karta zintegrowana i5 lub cos od amd czy moze ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> i3 lub jakiegos pentiuma i karte od nvidia

 

do tego 8gb ram i dysk 500gb

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Poczekaj troszkę na odpowiedz, bo ja sam nie tak dawno pisałem o rade w sprawię swojego zestawu. Tutaj jest sporo ludzi którzy wybiorą  idealny zestaw w każdym budżecie.

Ja właśnie złożyłem zestaw pod renderowanie i obróbkę foto.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...