Skocz do zawartości
bezimienny95

Kontroler PCI simple comunication

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na moim laptopie wgrałem sobie windwos 7 i wszystkie sterowniki procz "kontrolel PCI simple comunication " i moje pytanie jest takie co to za sterownik trzeba pobrać i co on robi. Wyczytalem gdzies w internecie ,że to jakieś Intel manegement engine sterownik i moje pytanie do czego on sluzy i czy on jest potrzebny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak xD? sorry ja w tych sprawach zielony :P.

 

 

 

Ok juz znalazłem :P.  Wyskoczyło mi jakies "intel management engine" i takie moje pytanie do czego to słuzy ? i czy to jest potrzebne czy trzeba to wgrywać ?

Edytowane przez bezimienny95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem. i wgrałem "intel management engine" Teraz moje pytanie brzmi czy to jest potrzebny sterownik i do czego on służy. Bo wgrałem go i znikneło mi ten wykrzyknik z menadzera zadań i mam dodatkowy program intel me fw agent . a ten program wyszukuje jakis aktulizacji . w google jakos nie jest to opisane do czego to słuzy. Niektorzy piszą by tego nie wgrywać .

Edytowane przez bezimienny95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowało mi taki sterownik Intel ME FW Recovery Agent. I on szuka jakis aktulizacji. i pisze ze komputer nie ma połaczenia z internetem.  Czy ktos mi moze wytlumaczyć co to mi sie zainstalowalo ? i do czego to słuzy. ale ten kontrolel PCI simple znikło z menadzera urzadzen wiec to napewno ten sterownik musiał być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...